|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emektar polisler 3600 için Antalya’dan Ankara’ya...
  • Reklam

Emektar polisler 3600 için Antalya'dan Ankara'ya yürüyecekler..!

Antalya'da sosyal medyada " Kahraman Emekli polisler " isimli grup altında emektar polisler bir araya geldi. Bu grup üyeleri arasından seçilen emektar polisler, bu ay sonunda 3600 ek gösterge talebi için Antalya'dan Ankara'ya yürüyecekler.

08 Eylül 2020 - 15:42 - Güncelleme: 09 Eylül 2020 - 03:55

Antalya'da sosyal medyada " Kahraman Emekli polisler " isimli grup altında emektar polisler bir araya geldi. Bu grup üyeleri arasından seçilen emektar polisler, bu ay sonunda 3600 ek gösterge talebi için Antalya'dan Ankara'ya yürüyecekler.
 
 
Grup moderatörü ve yürüyüş etkinliğini organize eden emektar polis Erdinç Emecan, Doğu Akdeniz'de yaşanan gelişmeleri ve Covid-19 tedbirlerini yakından takip ettiklerini belirterek, bu gelişmeler paralelinde bu ay sonuna doğru polislere 3600 ek gösterge verilmesi için haklı mücadelemizde sesimizi hem yetkili makamlara hem de kamuoyuna daha yüksek sesle duyurmak adına birkaç genç meslektaşlarımızla  birlikte ANTALYA-ANKARA devlet karayolundan yürüyerek Ankara'ya ulaşma etkinliklerinin olacağını bildirdi.
 
Erdinç Emecan'ın grup sayfasından üyelere yönelik DUYURU paylaşımında şu ifadeler yer aldı :
 
" SEVGİLİ MESLEKTAŞLARIMIZ ;
 
Doğu Akdeniz'de yaşanan gelişmeleri ve Covid-19 tedbirlerini yakından takip ediyoruz.Bu gelişmeler paralelinde bu ay sonuna doğru polislere 3600 ek gösterge verilmesi için haklı mücadelemizde sesimizi hem yetkili makamlara hem de kamuoyuna daha yüksek sesle duyurmak adına birkaç genç meslektaşlarımızla  birlikte ANTALYA-ANKARA devlet karayolundan yürüyerek Ankara'ya ulaşma etkinliğimiz olacak..
 
Bu bağlamda; yol giderlerimiz, konaklama, lojistik malzeme, vs masraflarımız için bizlere maddi anlamda destek olabilmeniz için Garanti Bankası Antalya Güzeloba Şubesi'nden bir hesap açtırdık.
Bu dava hepimizin davası ve mücadelesidir, aşağıda katkılarınız için banka IBAN numarası veriyoruz, alt limit olarak 25 TL belirledik
Konuyla ilgili yardım yapıp katkı sunan meslektaşlarımızn isim listesini grubumuzdan 
yayınlayacağız..Bu duyurumuzu da 8 gün süreyle günde 1 kez güncelleyip yayınlayacağız.
Şimdiden hepinize çok teşekkür ederiz..

3600 ek gösterge mücadelemizin bir parçası olan Antalya' dan Ankara'ya yürüyerek ulaşma ve biz polislere verilen sözleri ve vaatleri hatırlatma etkinliğimizdeki çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor.

Bu bağlamda;

Erdinç EMECAN 
Garanti Bankası
Antalya Güzeloba Şubesi.

TR 97 0006 2001 3010 0006 6083 55 

numaralı verdiğimiz banka IBAN numarasına bize gönüllü olarak ortaklık yapıp, maddi destek sağlayan arkadaşlarımızın isim listesini yayınlayarak kendilerine huzurda teşekkür ediyoruz.

 3600 Ek gösterge mücadelemizin bir parçası olan ANTALYA-ANKARA Devlet Karayolundan yürüyerek Ankara' ya ulaşma etkinligimizde, ortak mücadelemize katkı anlamında gönüllü olarak bizlere Maddi destek sağlayan meslektaşlarımızın isim listesini her gün sunuyoruz...

Bu grup haricinde hiç bir zümreden verdiğimiz banka IBAN numarasına maddi katkı kabul edemiyoruz..Yapacağımız etkinlik sadece Antalya Emekli Polisler grubunun aktivesidir, bu grup üyelerimizin ortak katkılarıyla bağış adı altında kabul buyuruyoruz.
Bilgilerinize arz olunur."

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı ile Genel ve yerel seçimler öncesi, polis, öğretmen,Hemşire ve Din görevlilerinin emeklilik ek göstergelerinin 3600'e çıkarılacağı sözü ve vaadinde bulunmuştu.

ÖZEL HABER- HALİS KAHRAMAN- TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor