|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
EMITT’te Bulgaristan Standına Büyük İlgi
  • Reklam

EMITT’te Bulgaristan Standına Büyük İlgi

Bulgaristan Turizm Bakanlığı Doğu Akdeniz’in en büyük turizm fuarı olan Uluslararası İstanbul EMİTT Fuar alanına kendi tanıtım standını kurdu ve büyük bir ilgi topladı.

01 Şubat 2019 - 22:53

Dünya’nın en büyük ve en prestijli turizm fuarları arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilere 23. kez kapılarını açtı.

İstanbul TÜYAP’taki fuar alanında Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Afrika’dan da olmak üzere 70 ülke turizmini tanıtma fırsatı buluyor.

BULGARİSTAN STANDINA BÜYÜK İLGİ

Bulgaristan Turizm Bakanlığı Doğu Akdeniz’in en büyük turizm fuarı olan Uluslararası İstanbul EMİTT Fuar alanına kendi tanıtım standını kurdu ve büyük bir ilgi topladı. 

Geleneksel olarak bu fuara her yıl katılan Bulgaristan'ın bu yıl kurduğu standı büyük bir ilgi topluyor. Bulgaristan tanıtım standında katılımcıları ağırlayan, Turizm Müdürü Anna Maslarova, Hotel Arte SPA & Park, Velingrad Yetkilileri Arte Velimgrad ve Stamimira Tomeva, Bulgaristan’ı tanıtıyor, Hotel Arte SPA & Park, deniz, dağ, SPA ve diğer turizm imkanları hakkında ziyaretçileri bilgilendiriyor.   

Burgas, Varna ve Bansko’nun tanıtımına bu yılki fuarda özel yer ayrıldı.

KKTC VE KAPADOKYA İLE BAĞLANTI

Diğer ülke stantlarında da bilgilendirme yapan Bulgaristan yetkilileri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ile de görüşme yaptı.

Ayrıca Kapadokya Turizm merkezleriyle de karşılıklı turist iletişimi yapmak için de olumlu görüşme sağlandı.

BULGARİSTANDA TATİL ÖDÜLÜ

Bu arada bu yıl 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılanlar arasında yapılan çekiliş sonucu, kazanan 1 Kişiye Çift kişilik Bulgaristan Seyahati (Orlovetz Hotel’de 01.04.2019-06.04.2019 tarihleri arasında) hediyesi veriliyor…

Geçen yılki EMİTT Fuarı turizm sektöründen 55 bin kişi ve sıradan ziyaretçi olarak 150 bin kişi tarafından görüldü. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Yaşanabilir Caddeler ve Sokaklar' Paneli Düzenlendi
'Yaşanabilir Caddeler ve Sokaklar' Paneli Düzenlendi
Vali Gürel, Trafik Haftası'nda kural ihlali yapan sürücüleri uyardı
Vali Gürel, Trafik Haftası'nda kural ihlali yapan sürücüleri...