|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Emniyet Müdürleri Instagram CANLI YAYIN da buluşuyor..!
  • Reklam

Emniyet Müdürleri Instagram CANLI YAYIN da buluşuyor..!

Emekli Emniyet Müdürleri Osman Öztürk ile Mesut Demirbilek, bu akşam Instagram CANLI YAYIN da biraraya gelecek, COVİD-19 sonrası Dünya Düzeni ve yeni suç formları konusunu ayrıntılarıyla ele alacaklar.

15 Mayıs 2020 - 16:34 - Güncelleme: 15 Mayıs 2020 - 16:49

Emekli Emniyet Müdürleri Osman Öztürk ile Mesut Demirbilek, bu akşam Instagram CANLI YAYIN da biraraya gelecek, COVİD-19 sonrası Dünya Düzeni ve yeni suç formları konusunu ayrıntılarıyla ele alacaklar. 

CSG City Security Group Genel Müdürü- CEO Osman Öztürk, Instagram CANLI YAYIN hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da şu ifadeleri kullandı :

"Aylardır dünya gündeminin ilk sırasını meşgul eden COVID-19 salgınının ne zaman biteceği ve nasıl bir etki bırakacağı da merak ediliyor. Salgın nedeniyle dünyada yaşayan her bir insanın sağlığı tehlikeye girdi ve bir sağlık krizi yaşandı. Korona pandemisi, küresel ekonomiyi de ciddi şekilde etkileyen muazzam bir insani kriz olarak karşımıza çıktı.

Şirketler faaliyetlerinin çoğunu dijital dünyaya taşıyarak siber saldırı riskini artırdılar. Korona döneminde çocuklar ve aileleri, çocukların öğrenmelerini, sosyalleşmelerini ve oyunlarını desteklemek için her zamankinden daha fazla dijital çözümlere yönelmekte.

Peki salgının etkileri yeni dünya düzenine nasıl etki edecek? Eski normallerimize dönecek miyiz? Suçlar değişecek mi? Yeni suç formları ne olacak?

İşte bu COVID-19 salgını dönemi ve sonrasında bizleri nelerin beklediğini Suç Araştırmaları Uzmanı Emekli.Emniyet Müdürü @mesutdemirbilek ile konuşacağız.

Tüm takipçilerimizi 15 Mayıs Cuma 21:30’da başlayacak olan instagram canlı yayınımızı izlemeye davet ediyorum."

 

ÖZEL HABER- **Halis KAHRAMAN ** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Aileleri ve Gazilerden Basın Mensuplarına Teşekkür…
Şehit Aileleri ve Gazilerden Basın Mensuplarına Teşekkür…
Bref ve Dixi ile Sağlık Çalışanlarımızın Evleri Tertemiz
Bref ve Dixi ile Sağlık Çalışanlarımızın Evleri Tertemiz