Gaziantep Araban İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Çiğdem Yıldırım, Gaziantep İl Emniyet Müdür Yardımcısı Dursun Terzi'yi makamında ziyaret ederek, kendisinin çizdiği müdürünün eşi ile birlikte yer aldığı karakalem portresini hediye etti.
Polis memuru Çiğdem Yıldırım, ziyarete ilişkin olarak sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Saygıdeğer Müdürümüze misafirliklerinden dolayı şükranlarımı sunarım..İyi insanlar varolsun hep hayatınızda.."ifadelerini kullandı.
Polis memuru kökenli 2'inci Sınıf Emniyet Müdürü Dursun Terzi'de sosyal medyada yer alan paylaşıma, " Eline ve emeğine sağlık, çok teşekkür ederim.." diye yorum yazarak karşılık verdi. ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/07/64b15787b771b.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/07/64b157c5eb34a.jpg)