|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emniyet Müdürü Elbirler, polisler için 3600 ek gösterge istedi
  • Reklam

Emniyet Müdürü Elbirler, polisler için 3600 ek gösterge istedi

Manisa'da yaşayan emekli 1'inci sınıf Emniyet Müdürü Yavuz Elbirler, kişisel sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben yazdığı mesaj ile mağdur emekli polisler için 3600 ek gösterge istedi.

16 Haziran 2020 - 14:25 - Güncelleme: 16 Haziran 2020 - 15:42

Manisa'da yaşayan emekli 1'inci sınıf Emniyet Müdürü Yavuz Elbirler, kişisel sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben yazdığı mesaj ile  mağdur emekli polisler için 3600 ek gösterge istedi.

Emniyet teşkilatının çeşitli birimlerde görev alarak, Daire Başkanı olarak başarılı hizmetlerde bulunan ve teşkilat mensupları tarafından sevilen emekli Emniyet Müdürü Yavuz Elbirler, kişisel sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben yazdığı mesaj da şu ifadeler yer aldı : 

"Sayın Cumhurbaşkanım,

Müdürüyle memuruyla bekçisiyle polis emeklileri jandarma gibi İçişleri bakanlığına bağlı olarak ülkemizin emniyet ve asayişinin sağlanmasında meşakkatle çalışmasına rağmen hak ettiği emeklilik hayatına sahip değildir.

Seçim öncesi polis ve emeklilerine vermiş olduğunuz polisin özlük haklarını düzeltme ve tahsil farkı gözetmeden 3600 ek gösterge sözünüzü bir umutla beklemekteyiz.

15 Temmuz 2016 yılında fetö darbe teşebbüsünde devletinin yanında yer alarak sadakatini göstermiş olan aileleriyle birlikte yaklaşık Bir milyonun üzerinde olan POLİS ve emeklileri verdiğiniz sözün gerçekleşmesi umuduyla yaşamaktadırlar ve inanmaktadırlar. Lakin her geçen zaman umutlarını da tüketmektedir.

Aynı hizmeti verenler sınıflar arasındaki eşitsizliğin haksızlığın kaldırılması, mağduriyetinin giderilmesi layık olduğu hayat standartını yakalayabilmesi Polis ve polis emeklisi olarak Zat-ı alinizden en büyük beklentimizdir.

Bizlerin sesini duyacağınızı ve çözeceğinize olan inancımızı muhafaza ederek, Saygı ile arzederim..

NOT : Bu arz-hal emekli arkadaslarimizca CİMER'e gönderilmektedir. Sayın Cumhurbaskanimizin gereğini yapacağına inanıyoruz."

 

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
Bağlarçeşme Mahallesi’ne Yeni Çocuk Parkı
Bağlarçeşme Mahallesi’ne Yeni Çocuk Parkı