|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emniyet Müdürü Öztürk’ten Çocuklar için yeni KİTAP
  • Reklam

Emniyet Müdürü Öztürk'ten Çocuklar için yeni KİTAP

Emekli Emniyet Müdürü olan Şair ve Yazar Osman Öztürk'ün çocuklara yönelik " Ada ile Efe İnternette Güvende " isimli yeni kitabı çıktı.

09 Ekim 2020 - 15:46 - Güncelleme: 09 Ekim 2020 - 16:59

Emekli Emniyet Müdürü olan Şair ve Yazar Osman Öztürk'ün çocuklara yönelik  " Ada ile Efe İnternette Güvende " isimli yeni kitabı çıktı.

Bu kitapta  İnternet Güvenliği Anketi de yer alıyor. Çocukların bu anketi doldurmaları isteniyor.

Osman Öztürk'ün  yeni kitabı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı  paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

" Ada için önemli bir gün..!

İnterneti kullanırken kendini güvende hissetmek isteyen Ada’ya Duygu Öğretmen bir sürpriz yapıyor. İnternet Farkındalığı dersinde misafir bir uzman öğretmen sınıflarını ziyaret edecek ve onlara bilinçli bir internet kullanıcısı olmanın ve interneti güvenli bir şekilde kullanmanın altın kurallarını öğretecek.

Bilinçli bir internet kullanıcısı olmanın ve interneti güvenli kullanmayı öğrenmenin tam zamanı..! Bu kitapta yer alan İnternet Güvenliği Anketi'ni doldurmayı unutma..!

Güvenli bir yaşam için edinilebilecek temel davranış kalıplarını öğretmek ve farkındalığı artırmak üzere hazırladığım Ada ile Efe serisini ve serinin son kitabı “Ada ile Efe İnternette Güvende”yi internet ve kitap satış noktalarından temin edebilirsiniz."

 

** TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı