|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"Emniyet personelinin aşılamasını bir an önce...
  • Reklam

"Emniyet personelinin aşılamasını bir an önce yapın..!"

CHP Niğde il Başkanı Erhan Adem, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çağrı da bulunarak,  “Suni gündemleri bırakın emniyet personelinin aşılamasını bir an önce yapın..!” dedi.

06 Nisan 2021 - 15:30 - Güncelleme: 06 Nisan 2021 - 16:38

CHP Niğde il Başkanı Erhan Adem, emniyet personelinin vatandaşla iç içe görev yaptığına, Sağlık Bakanlığı'nın öncelik sıralamasında olmasına karşın hâlâ aşılanmamasına dikkat çekerek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çağrı da bulunarak,  “Suni gündemleri bırakın emniyet personelinin aşılamasını bir an önce yapın..! 3600 ek gösterge vermediğiniz gibi aşılamaları da yapmadınız..” dedi.

CHP Niğde İl Başkanlığı’nda açıklama yapan Adem, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun suni gündemlerle zaman kaybettiğini savundu.

Başkan Erhan Adem şunları söyledi:

"POLİS TEŞKİLATI İÇİNDE BİNE YAKIN ÖLÜM GERÇEKLEŞTİ"

“Yaklaşık 350 bin emniyet personelimiz var. Maalesef bugüne kadar bir tanesi aşılanmamıştır. Polis teşkilatı içerisinde 1000’e yakın ölüm gerçekleşti. Siz önce bu işi yapmanız gerekirken maalesef polisleri ikinci sınıf vatandaş yerine koyarak aşılama yaptırmamışsınız. Bu insanlar kendi görevleri dışında ekstra görevler verilerek sokakta, vatandaşın içindedir. Hiçbir can güvnlikleri yok. Öncelikle bu sağlanmalı. Polislerin, emniyet mensubu arkadaşlarımızın aşılanması gerekirdi. Ülkeyi suni gündemlerle oyalamak yerine siz önce bu işleri yapmalısınız. Polis teşkilatındaki arkadaşları bir an önce aşılayın ve görevlerinde düzenlemeler yapın. 15 Temmuz’dan (2016) beri bu arkadaşların gecesi gündüzüne karıştı. Ek görevler verildi. 3600 ek gösterge vermediğiniz gibi aşılamaları da yapmadınız.”

 

TR HABER AJANSI 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik Yapımıza Kumpastır'
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik...
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek