|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emniyetten Silah Tamir Yeri Açma Sınav Duyurusu
  • Reklam

Emniyetten Silah Tamir Yeri Açma Sınav Duyurusu

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, resmi internet sitesinden Silah Tamir Yeri Açma Sınav Duyurusu yayımladı.

29 Nisan 2021 - 16:18 - Güncelleme: 29 Nisan 2021 - 17:24

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, resmi internet sitesinden  Silah Tamir Yeri Açma Sınav Duyurusu yayımladı.
 
Duyuru'da şu ifadeler yer aldı : 
 
"05 Haziran 2021 tarihinde saat 14.00’da Silah Tamir Yeri Açma Sınavı yapılacak olup, sınavda başarılı olanlara ise 07-11 Haziran 2021 tarihleri arasında ise uygulama sınavı yapılacaktır.
 
Sınava girmek için başvuru İl Emniyet Müdürlüğümüze yapılacak olup, son başvuru 07 Mayıs 2021 günü olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular bir sonraki sınav döneminde değerlendirilecektir.
 
Adaylar sınav yerlerine yanlarında getirmiş oldukları maske/eldivenin takılı bir şekilde alınacak, sınav süresince adayların ve sınav görevlilerinin sınavda sosyal mesafe kurallarına riayet edeceklerdir.
 
Sınava katılmak için ilk defa müracaat edecek adaylar;
-    Silah taşımasında, bulundurmasında sakınca olmadığına dair tam teşekkülü Devlet Hastanesinden veya Üniversite Hastanesinden alacakları sağlık kurulu raporu,
-    Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi, 
-    (2) adet fotoğraf ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğümüz Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne müracaaat etmeleri gerekmektedir.
 
Sınava katılmak için ilk defa müracaat edeceklerin durumlarının uygun görülmesi halinde ve Emniyet Müdürlüğünde müracaat dosyası bulunanların 07 Mayıs 2021 Cuma günü saat 17.00’a kadar, Halk Bankası şubelerine TC Kimlik Numaraları ve sınav adını belirterek (2.000 TL.) sınav giriş ücreti yatırıldığına dair dekontun aslı ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğü Uncalı Hizmet Binası Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne şahsen müracaatta bulunmaları gerekmektedir.
 
Belirtilen tarihten sonra yapılacak sınav müracaatları bir sonraki sınav dönemi için değerlendirilmeye alınacak, Emniyet Müdürlüğünde sınava giriş için müracaat dosyası bulunmayan ilk defa müracaat edeceklerin sınav giriş ücretini yatırmaması, sınava girmelerine engel teşkil edecek bir durumun olması halinde sınav giriş üceretleri iade edilmeyecektir.
 
Sınava girecek adaylar sınav ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.ozelguvenlik.pol.tr internet adresinden ulaşabilirler."
 

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu