|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Emre Kınay Ve Evrim Akın′dan Trabzon Çıkarması!
  • Reklam

Emre Kınay Ve Evrim Akın′dan Trabzon Çıkarması!

Forum Trabzon AVM dizilerde televizyonda gördüğümüz sanatçıları ve yarışma programlarını şehrine getirerek bir ilki başlattı ve bölge insanına da eğlenceli bir festival yaşattı.

17 Ekim 2019 - 14:23

Televizyon yarışma formatları artık AVM′lerde  etkinlik olarak uygulanmaya başlandı.

Forum Trabzon AVM dizilerde televizyonda gördüğümüz sanatçıları ve yarışma programlarını şehrine getirerek bir ilki başlattı ve  bölge insanına da eğlenceli bir festival yaşattı.

İstanbul′dan 3435CRAETIVE ajans tarafından bir gün arayla gerçekleştirilen ve festival şeklinde geçen etkinliklerde Emre Kınay ve  Evrim Akın sevenleriyle buluştu.

Geçtiğimiz gün Emre Kınay ailelerin yarıştığı bir genel kültür yarışmasıyla Forum Trabzon AVM′de sevenleriyle bir araya geldi.

Evrim Akın ise çiftlerin yarıştığı bol eğlenceli aksiyonlu bir format ile Trabzonlularla buluştu.

Yarışmaları Emre Kınay ve  Evrim Akın´ın sunucu partneri TV programcısı Kamuran Tapul modere etti.

EMRE KINAY’DAN BÜYÜK JEST

Emre Kınay′ın yarışmasını, doktorlardan oluşan Karadeniz Teknik Üniversitesi′nden bir öğrenci ekibi kazanınca Forum Trabzon′un verdiği hediyeye ilave olarak Kınay öğrencileri sahibi olduğu Duru Tiyatro’nun oyunlarına davet etti ve öğrencileri misafir edeceğini açıkladı. Bunu duyan tıp fakültesi öğrencileri Emre Kınay′ın boynuna sarılarak duygulu anlar yaşadılar.

Kınay, “öğrenci olmak ne demek bilirim. Bir 10 TL bile ne kadar kıymetlidir ya da yoktur ceplerimizde. Onun sıkıntısını da bilirim. Bu sebeple bu kardeşlerimiz yarın doktor olacaklar şimdiden hepsine sevgiyle sarılıyorum" dedi.

Emre Kınay, yarışma öncesi Kamuran Tapul′un sorularını cevaplarken Süreç Film′in Star TV’ye çekeceği yeni dizisi “Sevgili Geçmiş”den de bahsetti.

Başrolü Ece Uslu ile paylaşacak olan Kınay, yine ters köşe bir rol ile izleyenlerle buluşacağa benziyor.

Özellikle rolü ile ilgili ser verip sır vermeyen oyuncu, Sevgili Geçmiş’te değişik bir karakterle izleyicilerinin karşısına çıkacağını vurguladı.
Sevgili Geçmiş ilk bölümü ile 25 Ekim Cuma günü Star′da başlıyor.

EVRİM AKIN SEVGİ SELİNDEN UÇAĞA BİNEMEDİ!  

Forum Trabzon′a yine aynı festivalde bir yarışma sunmaya giden Güldür Güldür ′ün başarılı ismi Evrim Akın, yarışma sonrası izdiham yaşadı. 

Özellikle onu çok seven küçük hayranlarıyla etrafı dolup taşan Akın, hiç kimseyi geri çevirmeden fotoğraf çektirdi.

Fotoğraf çektiremeyen 15-20 hayranı da çıkış kapısında ünlü oyuncuya ulaştı.
Sevenlerini  kırmayan tek tek ilgilenen sorularını cevaplayıp fotoğraf çektiren Akın, uçağını kaçırdı. Evrim Akın, İstanbul′a son uçakla gece yarısı dönmek zorunda kaldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı
Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı
Emniyet Müdürü :
Emniyet Müdürü :"İki Emektar Polis Yürüse Kamu Düzeni mi...