|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Engelli ve Yaşlılara 1 hafta Bayram izini..!
  • Reklam

Engelli ve Yaşlılara 1 hafta Bayram izini..!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk," Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler" dedi

28 Temmuz 2020 - 13:49 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 14:02

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk "Kurban Bayramında da yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın bayramlaşma kutlamasından mahrum kalmasını istemedik. Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler" ifadelerinde bulunarak engelli ve yaşlılara 1 haftalık bayram izni verildiğini açıkladı.

1 HAFTA İZİN”

Bakan Selçuk, “Önümüzdeki Kurban Bayramında da yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın bayramlaşma kutlamasından mahrum kalmasını istemedik. Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler. Büyüklerimizden ve yakınlarından ricam, sosyal mesafe kurallarına uyarak bu bayramı geçirmemiz yönünde.” açıklamasını yaptı.

Bakan Selçuk, açıklamasının devamında şunları ifade etti: " İzin sonrası engelli ve yaşlı vatandaşların kuruluşa alınmadan önce koronavirüs testi uygulanacağının altını çizen Bakan Selçuk, “Negatif test sonrasında en az 7 gün süresince kuruluşlarımızda sosyal izolasyon kurallarına riayet edecekler”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronanın İnsanı Nasıl Hasta Ettiği Bulundu
Koronanın İnsanı Nasıl Hasta Ettiği Bulundu
AKINCI’dan Merak Uyandıran Teaser
AKINCI’dan Merak Uyandıran Teaser