|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Engelli ve Yaşlılara 1 hafta Bayram izini..!
  • Reklam

Engelli ve Yaşlılara 1 hafta Bayram izini..!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk," Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler" dedi

28 Temmuz 2020 - 13:49 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 14:02

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk "Kurban Bayramında da yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın bayramlaşma kutlamasından mahrum kalmasını istemedik. Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler" ifadelerinde bulunarak engelli ve yaşlılara 1 haftalık bayram izni verildiğini açıkladı.

1 HAFTA İZİN”

Bakan Selçuk, “Önümüzdeki Kurban Bayramında da yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın bayramlaşma kutlamasından mahrum kalmasını istemedik. Bu bayram yaşlı ve engelli vatandaşlarımız ailelerinin yanına 1 hafta izinli gidebilecekler. Büyüklerimizden ve yakınlarından ricam, sosyal mesafe kurallarına uyarak bu bayramı geçirmemiz yönünde.” açıklamasını yaptı.

Bakan Selçuk, açıklamasının devamında şunları ifade etti: " İzin sonrası engelli ve yaşlı vatandaşların kuruluşa alınmadan önce koronavirüs testi uygulanacağının altını çizen Bakan Selçuk, “Negatif test sonrasında en az 7 gün süresince kuruluşlarımızda sosyal izolasyon kurallarına riayet edecekler”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Sarp Kaya’dan Yeni Şarkı ‘Ne Var Ne Yok’
‘Sarp Kaya’dan Yeni Şarkı ‘Ne Var Ne Yok’
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye...