|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

ERATÜN’den Üyelerine İftar Yemeği

ERATÜN'den Üyelerine İftar Yemeği

Atatürk Üniversitesi Mezun ve Mensupları arasında dayanışma, yardımlaşma, iş ve gönül birliğinin artırılması amacıyla iftar programı düzenlendi. Başkan Baransel, 'ERATÜN, birbirimize sırtımızı yaslayabileceğimiz bir yuvadır.' Dedi.

21 Mayıs 2019 - 23:39 - Güncelleme: 23 Mayıs 2019 - 07:35

Atatürk Üniversitesi Mezun ve Mensupları arasında dayanışma, yardımlaşma, iş ve gönül birliğinin artırılması amacıyla iftar programı düzenlendi. Başkan Baransel, 'ERATÜN, birbirimize sırtımızı yaslayabileceğimiz bir yuvadır.' Dedi.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ERATÜN)’nin geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğinin 33.sü İstanbul’un Beykoz İlçesi Göksu Mahallesinde bulunan Sabancı Öğretmenevi tesisinde gerçekleşti.

Katılımın yoğun olduğu iftar programında konuşma yapan Erzurum Atatürk Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı M. Akif Baransel, Ramazan ayının bereket, hayır, arkadaşlık, dostluk, merhamet gibi değerleri insanlığa sunduğunu belirterek, huzurun ve kardeşliğin devam etmesini temenni etti.

Düzenlenen etkinliklerin ve iftar programının üyeler arasında güç birliği oluşturduğunu ifade eden Başkan Baransel, “ERATÜN, birbirimize sırtımızı yaslayabileceğimiz bir yuvadır. Biz ERATÜN olarak, mezunlar ve mensuplar arasında yardımlaşma ve işbirliğini geliştirmek klasiğinin yanında keşkelerimizi gerçekleştirmek için çeşitli faaliyetlerde bulunacağız.” Dedi…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşitme Engellilerin Stand Up Gösterisine Yoğun İlgi
İşitme Engellilerin Stand Up Gösterisine Yoğun İlgi
'Bu sayılar Küresel Amaçlar için!'
'Bu sayılar Küresel Amaçlar için!'