|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş Yıl...
  • Reklam

Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı'nın 175. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş'a ilettiği mesaj ile Türk Polis Teşkilatı‘nın 175. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı.

10 Nisan 2020 - 15:25 - Güncelleme: 11 Nisan 2020 - 21:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş'a ilettiği mesaj ile Türk Polis Teşkilatı‘nın 175. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlama mesajı'nda şu ifadeler yer aldı :

" SAYIN MEHMET AKTAŞ

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ

Ülkemizde barış, refah ve huzurun güvencesi Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

Kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen Polis Teşkilatımız, ülkemizin her köşesinde gece gündüz fedakârca görev yaparak, milletimiz için her zaman huzur, güven ve şefkat kapısı olmuştur.

Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakârlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, 175 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Aziz milletimiz için canı pahasına görev yapan Türk Polisi Teşkilatı’nın bundan sonra da halkımızın güven ve sevgisinden güç alarak, yüksek vazife şuuruyla çalışmalarını sürdüreceğine inanıyor; Polis Teşkilatımızı ileriye taşıyacak her adımın destekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum."

ÖZEL HABER- Halis KAHRAMAN / TR HABER AJANSI

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik Yapımıza Kumpastır'
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik...
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek