|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Esin Güler’in ‘Dostluk’ Temalı Afişi 87 Eser Arasından...
  • Reklam

Esin Güler’in ‘Dostluk’ Temalı Afişi 87 Eser Arasından Seçildi

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Kızılay, Beyoğlu Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi ve birçok önemli kurum ve kuruluşun destekleri ile bu yıl Yunus Emre anısına 4-6 Aralık’ta gerçekleşecek olan 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivalinin Afiş Tasarım Yarışması sonuçlandı.

20 Ekim 2020 - 15:12

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Kızılay, Beyoğlu Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi ve birçok önemli kurum ve kuruluşun destekleri ile bu yıl Yunus Emre anısına 4-6 Aralık’ta gerçekleşecek olan 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivalinin Afiş Tasarım Yarışması sonuçlandı. Esin Güler’in “Dostluk” temalı eseri, festivalin resmi afişi olarak seçildi.  

3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivalinin Afiş Tasarım Yarışmasına başvuran 87 eser, Grafik Tasarım Sanatçısı Abdüsselam Ferşatoğlu, Festival Genel Koordinatörü Mehmet Lütfi Şen, Festival Başkanı Faysal Soysal, Yönetmenler Ramazan Kılıç, Nihal Şen ve Sosyal Medya Danışmanı Uğur Topal tarafından değerlendirildi.

Jüri katılımcılar arasından 1998 Bursa doğumlu, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Esin Güler’in “Dostluk” temalı eserini 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivalinin resmi afişi olarak belirledi.

http://www.dostlukfilmfestivali.com/
instagram/ dostlukfilmfest 
twitter/dostlukfilmfest 
facebook/dostlukfilmfest

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz