|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Eskişehir’de " Ayın Personeli" seçilen polislere...
  • Reklam

Eskişehir'de " Ayın Personeli" seçilen polislere ÖDÜL verildi

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nce görevlerinde üstün performans göstererek “ Ayın Personeli “ seçilen polisler, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç tarafından teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

25 Ocak 2021 - 17:09 - Güncelleme: 25 Ocak 2021 - 17:41

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nce görevlerinde üstün performans göstererek “ Ayın Personeli “ seçilen polisler, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç tarafından teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek, üstün performans gösteren personelin belirlenerek “ Ayın Personeli “ seçme uygulamasına devam ediliyor.

Ayın personeli seçilen polisler, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile diğer davetlilerin katılımlarıyla İl Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen programda teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi..

TR HABER AJANSI-ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyülü Bir Evrende Yaşadığımızın Farkında Mısınız?
Büyülü Bir Evrende Yaşadığımızın Farkında Mısınız?
'Ülkemize, Milletimize ve İstanbul'a Hizmet Davamızdan Asla Vazgeçmedik'
'Ülkemize, Milletimize ve İstanbul'a Hizmet Davamızdan Asla...