|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
EYT’lilerin Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt; ’Her Kadın bir...
  • Reklam

EYT'lilerin Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt; 'Her Kadın bir Annedir'

Türk kadınının sadece aile yapımızda değil, toplumsal yaşantımızın her alanında önemli bir yer aldığını ifade eden Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, "Her Kadın bir Annedir" diyerek tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

07 Mart 2021 - 20:56 - Güncelleme: 07 Mart 2021 - 21:19

Türk kadınının sadece aile yapımızda değil, toplumsal yaşantımızın her alanında önemli bir yer aldığını ifade eden EYT'lilerin Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, "Her Kadın bir Annedir" diyerek tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Kadınlarımızın, Büyük ve güçlü Türkiye yolunda önemli görevler yüklendiğini, eğitimden sağlığa, çalışma hayatından ekonomiye ve giriştikleri her alanda büyük sorumluluklar üstlendiklerini ifade eden Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, kadınlar günü nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Dünya kadınlar günü, haklarından vazgeçmeyen, cesurca savaşan ve ayrımcılıklara ses çıkaran, güçlü kadınların dünyaya bıraktığı en özel miraslar arasında yer almaktadır. 
Kalbimizde her daim en güzel ve en müstesna bir yere sahip olan, sonsuz sevgi, özveri, şefkat ve fedakârlığı temsil eden kadınlarımız sağlıklı bir toplum ve aile yapısının mihenk taşıdır. 
Türk kadını sadece aile yapımızda değil, toplumsal yaşantımızın her alanında önemli bir yer almaktadır. Kadınlarımız, Büyük ve güçlü Türkiye yolunda önemli görevler yüklenmekte, eğitimden sağlığa, çalışma hayatından ekonomiye ve giriştikleri her alanda büyük sorumluluklar üstlenmekteler.
Hayatımızda kadınımız, anamız, bacımız, ablamız, kardeşimiz, eşimizdir. Görüldüğü gibi kadınlarımız hayatımızın her anında toplumumuzun vazgeçilmezidir. Her kadın bir annedir.  
Kur’an, kadını, erkeğin aşağısında gören anlayışı benimsemediğini ve kadının yerinin erkeğin yanı olduğunu ortaya koyar. Her kadının bir anne olduğu hiç bir zaman unutulmamalıdır. -Cennet anaların ayağı altındadır- hadisiyle dinimizde kadınların yeri çok açık ve net bir şekilde konumlandırılmıştır. 
Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten kalbi duygularımla kutluyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dışişleri Bakanlığı: Suriye'de Kimyasal Silah Kullanıldığı Tespit Edildi
Dışişleri Bakanlığı: Suriye'de Kimyasal Silah Kullanıldığı...
Kısmi kapanma dönemi başlıyor! Erdoğan Ramazan tedbirlerini Açıkladı
Kısmi kapanma dönemi başlıyor! Erdoğan Ramazan tedbirlerini...