|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
FOX TV Polislerin 3600 Yürüyüş Gününü Duyurdu
 • Reklam

FOX TV Polislerin 3600 Yürüyüş Gününü Duyurdu

FOX TV 'de sunucu İsmail Küçükkaya, polis emeklisi Halis Kahraman'ın polislerin 3600 ek gösterge talebiyle yürüyüş günü hakkındaki mesajını bu sabah canlı yayında okuyarak hükümete ve kamuoyuna duyurdu.

22 Eylül 2020 - 11:45 - Güncelleme: 23 Eylül 2020 - 02:07

FOX TV 'de "Çalar saat " isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, polis emeklisi Halis Kahraman'ın polislerin 3600 ek gösterge talebiyle yürüyüş günü hakkındaki mesajını canlı yayında okuyarak hükümete ve kamuoyuna duyurdu.  

FOX TV 'de sabah kuşağında hafta içi hergün canlı olarak yayınlanan "Çalar saat " isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, üç emekli polisin 3600 ek gösterge talebini kamuoyuna duyurmak amacıyla 27 Eylül Pazar günü Antalya'dan Ankara'ya 544 km yürüyeceğini bu sabah saat : 09.12'de canlı yayında duyurdu.

Polislerin 3600 ek gösterge talebine #KulakVerelim..!

İstanbul'da yaşayan ve Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü görevini halen yürüten polis emeklisi Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya bu sabah canlı yayında okunması talebiyle ilettiği tweet mesaj da şu ifadeler yer aldı : 

Halis Kahraman'ın yalnızca çalışan ve emekli polislerin üye olduğu kendi aralarında haberleşme amacıyla oluşturdukları "KAHRAMAN EMEKLİ POLİSLER " isimli whatSapp polis grubunda FOX TV'nin yayını hakkında yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"FOX TV Çalar Saat sunucusu Sn.İsmail Küçükkaya, kutlu yürüyüşü hükümete ve kamuoyuna duyurulmasına vesile olduğu için çok teşekkür ederiz.." 

 

ÖZEL HABER- AHMET KAPLAN- TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sinan GÜZEL
  1 yıl önce
  Meydanlarda boş sallamak kolay iş vermeye gelince ekonomi zora giriyor ne demekse anlamadım ben kardeşim oy yok artık akıllandık verende enayidir.
 • Sinan GÜZEL
  1 yıl önce
  Bu haberi yaptığınız için teşekkürler emekliler için. Emeklilere verilen bu kaçıncı söz 3 seçimdir oy istemek için meydanlardan sesleniyorlar iş vermeye gelince ekonomiyi zora sokar diyorlar ya söz vermeyeceksin verince de sözünü tutacaksın kardeşim.Bu iş çocuk oyuncağı değil ekmek parası.Saygılarımla kolay gelsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu