|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
FTM’den 13 Türk vatandaşını şehit eden PKK’ya KINAMA
  • Reklam

FTM'den 13 Türk vatandaşını şehit eden PKK'ya KINAMA

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, PKK tarafından kaçırılarak Kuzey Irak'ın Gara bölgesinde alıkonulan aralarında polis ile asker bulunan 13 Türk vatandaşının teröristlerce şehit edildiğinin ortaya çıkarılması üzerine başsağlığı mesajı yayımladı.

14 Şubat 2021 - 17:52 - Güncelleme: 16 Şubat 2021 - 15:21

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, PKK tarafından kaçırılarak Kuzey Irak'ın Gara bölgesinde alıkonulan aralarında polis ile asker bulunan 13 Türk vatandaşının teröristlerce şehit edildiğinin ortaya çıkarılması üzerine başsağlığı mesajı yayımladı.

Başkan Güleçyüz'ün Yönetim kurulu adına yayımladığı taziye mesajında şu ifadeler yer aldı : " Uzun yıllardır dış güçler tarafından desteklenen ve beslenen terör örgütü PKK, bir kez daha kalleş ve acımasız yüzünü göstermiştir. Kuzey Irak Gara bölgesinde aralarında polis, asker bulunan 13 vatandaşımızı şehit etmiştir. 

Kamuoyuna açıklanan bilgilere göre, hainlerin barınma amaçlı kullandığı mağaralara yönelik silahlı kuvvetlerimiz tarafından gerçekleştirilen operasyon sırasında, daha önce yurt içinden kaçırarak Gara'ya götürdükleri, korumasız durumdaki vatandaşlarımız, PKK'lı teröristlerce başlarından vurularak alçakça şehit edilmiştir.

Onlarca yıldır ülkemizin başındaki bu büyük beladan kurtulmak vatandaşlarımızın en büyük dileğidir.

Yurt içinden ve yurt dışından destek bulan bu hain terör örgütüne ve tüm destekçilerine gereken cevabın güvenlik kuvvetlerimizce verileceğine inanıyoruz. Bu duygularla operasyon sırasında şehit edilen polislerimize, askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyor ve 'bitsin artık bu terör' diyoruz.."

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı