|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
FTM Derneğinden Bayram kutlama mesajı
  • Reklam

FTM Derneğinden Bayram kutlama mesajı

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, Ramazan bayramı dolayısıyla, bayram kutlama mesajı yayımladı.

23 Mayıs 2020 - 15:13 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 15:32

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av.Sami Güleçyüz, Ramazan bayramı dolayısıyla, yönetim kurulu adına bayram kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Güleçyüz, yönetim kurulu adına yayımladığı bayram kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

" Tüm dünyayı ve ülkemizi de  etkisi altına alan yeni tip koronavirüs KOVİD-19 salgını nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı'nı farklı bir ruh hali içinde karşılayacağız..

Bayram ziyaretlerinin olmadığı, aile büyüklerinin çocuklar ve gençlerle bir araya gelemediği, gelse dahi herkesin yüreğini titreten sıcak kucaklaşmaların yaşanamadığı farklı bir Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız.

Ancak her şeye rağmen bu bayram da gönüllerimiz bir olacak.

İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleştiği bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.

Bu özel günlerde başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Kovid-19 salgını ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle her ne kadar yüz yüze görüşemesek de dijital dünyanın bize sunduğu iletişim kanalları ile onların yanında olduğumuzu; sevinç ve kederlerini, varsa sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu hissettirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve yönetim kurulu adına Ramazan Bayramı’nın Türkiye genelinde hiçbir beklentisi olmadan trafik güvenliğini sağlamak için Fahri Trafik Müfettişi olarak kamu görevi yapan dostlarımıza, ülkemize, İslâm âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder,  herkesin Ramazan Bayramı'nı gönülden kutlarım.."

 

ÖZEL HABER -** HALİS KAHRAMAN-**TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor