|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
GEFCO Fransa, COVID-19 Sebebiyle Haftada 1.000 Tıbbi Yatak Taşıyor
  • Reklam

GEFCO Fransa, COVID-19 Sebebiyle Haftada 1.000 Tıbbi Yatak Taşıyor

GEFCO Fransa, COVID-19 sebebiyle doğan talebi karşılamak üzere Hillrom Avrupa için haftada 1.000 tıbbi yatak taşıyor

16 Nisan 2020 - 18:42

GEFCO Fransa, COVID-19 sebebiyle doğan talebi karşılamak üzere Hillrom Avrupa için haftada 1.000 tıbbi yatak taşıyor.

Multimodel tedarik zinciri lojistiğinde dünya lideri GEFCO, Avrupa'nın önde gelen tıbbi cihaz ve cerrahi ekipman üreticisi Hillrom için haftada yaklaşık 1.000 tıbbi yatağı Avrupa'daki varış noktalarına taşıyor.

GEFCO Fransa, Hillrom'un COVID-19 krizi sırasında yükselen tıbbi yatak ve cihaz talepleriyle başa çıkmasına yardımcı olmak için Avrupa çapında acil teslimatlarını yönetiyor.

Her hafta, Fransa, Rennes’deki özel bir GEFCO kontrol kulesi, Hillrom’un Pluvigner'deki üretim tesisinden alınan 1.000'den fazla yatak, hava yatağı ve diğer aksesuarları Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, İsviçre ve İngiltere’deki tıp merkezleri, klinikler ve hastanelere teslim ediyor. 

GEFCO Fransa, bir süredir Hillrom ile çalışıyor. Pluvigner fabrikasına, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinden yedek parça ve hammadde tedarik ediyor.
Buna ek olarak, GEFCO, tanıtıma yönelik tıbbi cihazların fabrikadan hastanelere ve huzurevlerine tedarik edilmesini sağlıyor. 

Ayrıca gene Avrupa’da, GEFCO kısa süre önce, diğer bir müşterisi olan tıbbi üretici PENTA için Çin'den Slovakya ve Çekya’ya 64-ton tıbbi malzemeyi uçak vasıtasıyla nakletti.

Şirket, müşterilerinin bu zorlu zamanlarında tedarik zinciri çözümleri bulmalarına yardımcı olarak  “Partners, unlimited” vaadini yerine getirmeye kararlı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride Bıraktı
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride...