|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Geleceğin Saç Boyası: Colour Specialist
  • Reklam

Geleceğin Saç Boyası: Colour Specialist

Schwarzkopf’tan Saçlarınızın Geleceği İçin Geleceğin Saç Boyası: Colour Specialist…

11 Mayıs 2017 - 15:12 - Güncelleme: 12 Mayıs 2017 - 15:22

Henkel’in Güzellik ve Bakım kategorisindeki önde gelen markası Schwarzkopf, 6 yıllık araştırmaların sonucunda saç boyasında devrim yaratan yeni Colour Specialist’i tüketicileri ile buluşturdu.

Schwarzkopf, kadınların saçlarını boyarken en büyük endişesi olan yıpranma etkisine profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi içeren, üstün bakım özellikli Colour Specialist ile son veriyor.

Saç Boyasında Kırılma Karşıtı Devrim

Colour Specialist, profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi sayesinde saç liflerini bir arada tutan mikro bağları güçlendirerek boyama esnasında saçı yıpranmalara karşı koruyor.

Colour Specialist, muhteşem renk sonuçlarının yanı sıra saçlarda %80’e kadar* daha az kırılma ile fark yaratıyor. Üstelik kadınlar Colour Specialist ile göz alıcı yoğun renklere ve gözle görülür saç kalitesine evde saçlarını kendileri boyayarak ulaşabiliyor.

*İşlem görmemiş saça göre

Omegaplex Teknolojisi Saçlarda, 3 Adımda Üstün Bakım Özelliği Sunuyor…

Colour Specialist saç boyası, 3 adımda üstün bakım özelliğine sahip. Boyaya karıştırılan Kırılma Karşıtı Serum, boyama sırasında saç hücrelerindeki mikro bağları koruyor. Boyamadan sonra Onarıcı Renk Sabitleyici Bakım, saç hücrelerini derinlemesine onarıyor ve renk yoğunluğunu saça sabitliyor. Boyamadan 3 hafta sonra uygulayacağınız Onarım Aktifleştirici Bakım ise saçınızı yeniden yapılandırıyor ve renk yoğunluğunu aktifleştiriyor. 

15 Muhteşem Renk Alternatifi…

Colour Specialist, haftalarca sürecek yoğun renk sonucu için 15 farklı renk seçeneği sunuyor. Siyah, asil kahve, güneş ışıltılı kahve, doğal kahve, çikolata kahve, kızıl kahve, doğal kumral, altın pırıltılı kumral, sıcak bakır, doğal açık kumral, küllü açık kumral, sarı sandre, buzul sarısı, sarı inci ve sarı elmas renk seçenekleri ile saçlarınızda dilediğiniz trend rengi deneme fırsatını da sunuyor.

Deniz Marşan’ın Tercihi  “Derin Siyah”

Ünlülerin stil danışmanı Deniz Marşan da saçlarını boyarken yıpranma endişesine Colour Specialist ile son verdi. “Derin Siyah” rengini tercih eden Marşan, “Colour Specialist, muhteşem renklerle büyüleyici saçlar yaratmakla kalmıyor, üstün bakım özellikli Omegaplex serumu ile saçlarınızda hiç boyanmamış gibi bakımlı bir sonuç yaratıyor. Colour Specialist, tüm bu özellikleriyle benim de saç boyalarına bakışımı değiştirdi.” dedi.

Henkel Hakkında

Henkel, global olarak dengeli ve çeşitlilik gösteren bir portföyle faaliyet göstermektedir. Güçlü markalar, inovasyonlar ve teknolojiler sayesinde şirket, üç iş birimiyle hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumlara sahiptir.

Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, yapıştırıcı piyasasında dünya çapında tüm endüstriyel sektörlerde global bir liderdir. Henkel’in Çamaşır ve Ev Bakımı ile Beauty Care iş birimlerinde, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır.

1876 yılında kurulan Henkel, 140 yılı aşkın süredir başarısını sürdürmektedir. 2016 yılında Henkel, 18,7 milyar Euro satış ve 3,2 milyar Euro faaliyet karı bildirmiştir. Üç iş biriminin üç yıldız markası olan, Loctite, Schwarzkopf ve Persil 6 milyar Euro'dan fazla satış gerçekleştirmiştir.

Henkel dünya çapında güçlü şirket kültürü ile bir araya gelmiş, tutkulu, birbirinden farklı olan ancak aynı değerleri paylaşarak, sürdürülebilir değerler yaratmak için çalışan yaklaşık 50.000 kişiyi istihdam etmektedir.

Sürdürülebilirlik konusunda tanınmış bir lider olarak Henkel, birçok uluslararası endeks ve sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGM'den sosyal medya açıklaması
EGM'den sosyal medya açıklaması
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı