|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Gliss’ten, Uzun Saç Aşıkları İçin Özel Ürün  

Gliss'ten, Uzun Saç Aşıkları İçin Özel Ürün  

Gliss, Uzun Saç Aşıkları İçin Geliştirdiği Yeni Supreme Length Serisini, Marka Elçisi Müge Boz ile Tanıttı.

10 Nisan 2018 - 14:05 - Güncelleme: 11 Nisan 2018 - 02:46

Gliss, Uzun Saç Aşıkları İçin Geliştirdiği Yeni Supreme Length Serisini, Marka Elçisi Müge Boz ile Tanıttı.

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, uzun saç aşıkları için geliştirdiği yeni Supreme Length serisini lansman organizasyonu ile tanıttı.

Lansman, marka elçisi Müge Boz'un da katılımıyla 10 Nisan 2018 Salı günü Ortaköy Ruby’de gerçekleşti.

2018/04/2018-04-11-02-38-54.jpg

“UZUN SAÇ AŞIKLARI İÇİN UYGUN ÇÖZÜMLER”

İçeriğindeki keratin serum ve mikro onarıcı yağlar ile uzun saç bakımına özel olarak geliştirilen Supreme Length, tüm “Uzun Saç Aşıkları” için uygun çözümler sunuyor.

Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın ve Pazarlama Direktörü Mehmet Başeğmez’in konuşması ile başlayan lansmanda Saç Bakım Grup Marka Müdürü Gözde Seylan yeni lansman ürünü Gliss Supreme Length’i anlattı.

2018/04/2018-04-11-02-38-58.jpg

“YILLARDIR ARADIĞIM UZUN SAÇ BAKIMI”

Müge Boz: “Gliss Supreme Length yıllardır aradığım uzun saç bakımı…”

Son olarak sahneye gelen markanın yeni elçisi Müge Boz ise “Glissin uzun saçlara özel serisi Supreme Length’i sizlere ve tüm uzun saç aşıklarına lanse etmekten çok mutluyum. Biliyorsunuz, ben küçüklüğümden beri tam bir uzun saç aşığıyım, beni ben yapan en güçlü şeylerden biri uzun saçlarım. Uzun saçlı olanlar beni anlayacaklardır! Uzun saçlar canlı, güçlü ve parlak görünmek için özel bir bakıma ihtiyaç duyar.  Saç bakım uzmanı Gliss, yoğun araştırmalar sonucu uzun saçlar için Supreme Length’i geliştirdi. Saç bakımında etkinliği kanıtlanmış ‘keratin serum’ ve ‘mikro onarıcı yağları birleştirerek uzun saç aşıklarının bugüne kadar beklediği bu pembe şeker gibi tatlı ürünü: Gliss Supreme Length’i yarattı. Bu canlı, dinamik, pembe dünyanın içerisinde olmak ve tüm uzun saç aşıkları için uygun saç bakımını onlara ulaştırabilmek ayrıca çok keyif verici.” dedi.  

2018/04/2018-04-11-02-39-29.jpg

YENİ GLİSS SUPREME LENGTH SERİSİ İLE ELVEDA MAKAS!

Uzun saç aşıkları, yeni Gliss Supreme Length ile artık saçlarını kestirmek zorunda değil!

Uzayan saç ekstra ilgi ve bakım ister, böylece zaman içerisinde gerçekleşecek yıpranmaları engelleyebilir ve saçlarımızı kestirmek zorunda kalmayız. Schwarzkopf’un lider saç bakım markası Gliss, şimdi uzun saçlar için özel olarak geliştirdiği yeni Supreme Length serisi ile “Elveda Makas” diyor.

2018/04/2018-04-11-02-39-43.jpg

UZUN SAÇ AŞIKLARINA ÖZEL GLİSS SUPREME LENGTH…

Gliss’in yeni serisi Supreme Length, keratin serum ve mikro onarıcı yağlardan oluşan güçlü formülü ile kökten uca onarılmış, pürüzsüz ve güçlü saçlar yaratıyor. Uzun saçlar için geliştirilen yeni seri, saçlarda oluşan yıpranmaları onarırken, şakayık çiçeği kokusu ile saçlarınızda benzersiz bir yaz kokusu bırakıyor. Şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi ve maskeden oluşan Gliss Supreme Length serisi, uzun saçlar için 4 aşamada etkili ve mükemmel bakım sunuyor.   

GLİSS SUPREME LENGTH ŞAMPUAN & SAÇ KREMİ:

Uzun saçlar için özel olarak geliştirilen bakım formülü, içeriğindeki mikro onarıcı yağlar ve keratin özü ile saçları, ağırlaştırmadan fazla yağlardan arındırıyor, bakım yaparken daha pürüzsüz, güçlü ve parlak, uzun saçlar için gereken bakımı sağlıyor. Elveda makas!

GLİSS SUPREME LENGTH SIVI SAÇ KREMİ:

Uzun saçların daha kolay taranmasına ve anında parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle yaz aylarında sahilde deniz ve güneşin etkileri ile savaşan uzun saç aşıkları için özel olarak geliştirildi. Elveda makas!

GLİSS SUPREME LENGTH MASKE:

2-3 günde bir duşta saçlarınıza uygulanan Supreme Length Saç Bakım Maskesi, yoğun bakım etkisi ile uzayan saçları yıpranmalara karşı onarıyor ve güçlendiriyor. Elveda makas!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Kızı :
Polis Kızı : " Yaşasın Türk Polisi, ebediyen varolsun Türkiye...
Emniyet Müdürü Elbirler :
Emniyet Müdürü Elbirler : " İlk tanıdığım Polis, Rahmetli...