|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Güvenli ve huzurlu bir ilçe BANDIRMA
  • Reklam

Güvenli ve huzurlu bir ilçe BANDIRMA

Balıkesir Bandırma ilçe Emniyet Müdürü Soner  Duran, “Güvenli ve huzurlu bir BANDIRMA” için büyük bir mesai harcadıklarını bildirdi..

19 Haziran 2020 - 14:20 - Güncelleme: 19 Haziran 2020 - 14:33

Balıkesir Bandırma ilçe Emniyet Müdürü Soner  Duran, göreve başladığı günden beri çalışma arkadaşlarıyla birlikte uyumlu ve başarılı bir ekip çalışması  yaptıklarını belirterek, “Güvenli ve huzurlu bir BANDIRMA” için büyük bir mesai harcadıklarını bildirdi..

Emekli bir Emniyet mensubu olan TÜRKİYE HABER  İstihbarat Müdürümüz Halis Kahraman, memleketi Bandırma’da İlçe Emniyet Müdürü görevini başarıyla yürüten  2’nci sınıf Emniyet Müdürü ( 3 Yıldız) Soner Duran’a makamında ziyarette bulundu.

İLÇEMİZDE ASAYİŞ BERKEMAL..

Bandırma’nın  diğer büyük  ilçelere nazaran trafik, asayiş , uyuşturucu ve terörle mücadele yönünden iyi durumda olduğunu belirten Müdür Duran, “ Bandırma’da göreve başladığım  günden beri çalışma arkadaşlarımla birlikte uyumlu ve başarılı bir ekip çalışması yapıyoruz. İlçe halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, asayişi ve huzuru tesis etmek için canla başla, gece gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımız da bize gerekli desteği veriyor.Bu yüzden ilçemizde bir sıkıntı yok..Asayiş berkamal..” diye konuştu.

BANDIRMA HALKI  VE PERSONELİ  MÜDÜR SONER DURAN’I  SEVİYOR..!

Doğru, dürüst, çalışkan ve sevecen kimliğiyle dikkat çeken,  çalışma arkadaşlarıyla uyumlu çalışmalarından dolayı 7’den 77’ye hem ilçe halkı, hem de personeli  tarafından sevilen ve sayılan Müdür  Duran, bir polis çocuğu..

Mersin'de yaşayan babasının Emekli Başkomiser, Ağabeyi Murat Duran'ın da halen görevli bir Emniyet Müdürü olduğunu belirten Müdür Duran, kendisinin gelecek yıl terfi beklediğini,  1’inci sınıf Emniyet Müdürü olmak istediğini ifade etti.

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette  Halis Kahraman, meslektaşına mesleki anılarını paylaştı. Müdür Duran’da kendisine ziyaretinden dolayı Kahraman’a teşekkürlerini iletti.

 

ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN-** TR HABER AJANSI 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yargıtay'dan
Yargıtay'dan "pert araç" kararı
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici