|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
#HakVarHukukVar, Polislere söz verdiniz..!
  • Reklam

#HakVarHukukVar, Polislere söz verdiniz..!

Polis emeklisi Halis Kahraman FOX TV 'de " Çalar Saat " program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın bu sabah " #HakVarHukukVar" Hashtag'i için " #HakVarHukukVar. Polislere söz verdiniz, aylar geçti, 3600 ek göstergeyi verin artık..Emekli polisler umutla bekliyorlar.." mesajı iletti.

29 Eylül 2020 - 15:59 - Güncelleme: 29 Eylül 2020 - 16:55

Polis emeklisi Halis Kahraman FOX TV 'de " Çalar Saat " program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın  bu sabah " #HakVarHukukVar"  Hashtag'i için " #HakVarHukukVar. Polislere söz verdiniz ,aylar geçti,3600 ek göstergeyi verin artık..Emekli polisler umutla bekliyorlar.." mesajı iletti.

FOX TV 'de "Çalar Saat " isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah Hashtag'in yani konunun " #HakVarHukukVar" olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan polis emeklisi Halis Kahraman, belirlenen bu konu hakkında hükümet tarafından polislere aylar önce söz verilen 3600 ek gösterge hakkında mesajlar iletti.

#HakVarHukukVar, Polislere söz verdiniz..!      

İstanbul'da yaşayan ve Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü görevini de halen yürüten polis emeklisi Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya bu sabah canlı yayında okunması talebiyle ilettiği tweet ile sosyal medya hesabından yaptığı mesaj paylaşımında şu ifadeler yer aldı :

"Fox TV Çalar Saat programına bu sabah ilettiğim ve sunucu İsmail Küçükkaya tarafından okunarak hükümete ve kamuoyuna duyurulmasını istediğim mesajlardır..

Hashtag nedir ?

witter'da bir çok kez gördüğümüz ve çoğu kez anlam veremediğimiz "#" işareti "Hashtag" anlamına geliyor. "HashTag" adı verilen bu işaret Twitter'da belirli bir konuyu belirlemek ve ayrıştırmak için kullanılmakta.

Örneğin twit yazarken #AnahtarSözcük diye girdiğimizde Twitter # işareti konulduğu için bu anahtar sözcüğe link koyar, bu linke tıklandığında dünya üzerindeki bu anahtar sözcüğü içeren bütün twitler zaman sırasına göre sıralanır. Böylece takip de kolaylaşmış olur.

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni