|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Hasta Ziyareti İçin Emniyet Müdürü Koç’a TEŞEKKÜR
  • Reklam

Hasta Ziyareti İçin Emniyet Müdürü Koç'a TEŞEKKÜR

Kütahya Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mustafa Nazlıpınar, bir ekip görevlendirerek dernek üyesi hasta polisleri ziyaret edilerek, ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç'a teşekkür etti.

23 Ekim 2020 - 15:47 - Güncelleme: 23 Ekim 2020 - 17:19

Kütahya Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mustafa Nazlıpınar, İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şubesinden bir ekip görevlendirerekTE dernek üyesi hasta polislerin  ziyaret edilerek, ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç'a teşekkür etti. 

Başkan Mustafa Nazlıpınar, Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren  KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği'nin Kütahya Şubesi'ne ait  sosyal medya hesabından yaptığı teşekkür paylaşımında şu ifadeleri kullandı :

"Güler yüz ve selamlaşma, karşılaştığımız insalara pozitif enerji veriyor. Bizler Emniyet Teşkilatı mensupları olarak, hep yaptığımız bir uygulamadır.

Derneğimiz üyelerinden yaşları ( 75 -90) arasında ve müzmin hastalıkları olan büyüklerimiz hergün olmasa bile gün aşırı ararız. Hastalık ve yaşları gereği daha da duygusal olan ağabeylerimizin sitemlerini Il Emniyet Müdürümüz Sn.Necmettin KOÇ Bey'in Derneğimizi ziyâret ettiğinde, her birinin hastalıklarının durumunu bir liste halinde arz ettik.

Bir Program dahilinde " Günümüzün Şartları " da gözönüne alınarak ; Sn.Emniyet Müdürümüzün görevlendirdiği bir ekip tarafından hasta meslektaşlarımıza yönelik ziyaretler yapıldı. İhtiyaçları karşılandı. Zaman zaman bu ziyaretlerin yapılacağı bildirildi.

Büyükleriminmişim " Moral ve Motivasyonları " üst seviye çıktığından hayır duaları da alındı.Bu " Âli Cenap " davranışı nedeniyle , " Meslek ve Insan Sevgisi " ile dolu , Sn.Em.Md. Necmettin KOÇ Bey'e Şahsım ve Derneğim adına sonsuz Saygı - Sevgi ve Şükranlarımızı arz ederim."

 

TR ÖZEL HABER-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik Yapımıza Kumpastır'
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik...
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek