|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

İl Emniyet Müdürü Akay’dan Polis Derneğine Ziyaret

İl Emniyet Müdürü Akay'dan Polis Derneğine Ziyaret

Isparta İl Emniyet Müdürü Metin Akay, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Isparta Şubesi'nin dernek merkezine ziyarette bulundu.

26 Şubat 2020 - 14:55

Isparta İl Emniyet Müdürü Metin Akay, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Isparta Şubesi'nin dernek merkezine ziyarette bulundu.

Dernek Merkezinde Şube Başkanı Mehmet Gürses ve dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve dernek lokalinde ağırlanan İl Emniyet Müdürü Metin Akay'a Başkan Gürses tarafından derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyaret hakkında konuşan Başkan Mehmet Gürses, derneğin Genel Merkezi'nin İstanbul'da bulunduğunu, yurt gelinde 43 şubesinin faaliyet gösterdiğini belirterek, " Kamu yararına çalışan Derneğimizin Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustfa Acar 19 yıldır kesintisiz yürütmektedir.

Güller diyarı Isparta şehimizde yaşayan polis emeklileri olarak bu dernek çatısı altında toplandık..Birlik ve beraberlik için biraraya geldik.Meslektaşlarımız ile dernek lokalinde her gün buluşuyor ve dertleşiyoruz..

Bu gün de derneğimize İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Akay beyefendi bir ziyaret gerçekleştirdi.Bu ziyaretinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunduk.. " dedi  

 

ÖZEL HABER-** Halis KAHRAMAN ** (Türkiye Haber Ajansı) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Minibüste ayakta yolcu taşıyan şoföre CEZA
Minibüste ayakta yolcu taşıyan şoföre CEZA
Sancaktepe Vefa Sosyal Destek Grubu, vatandaşa destek için çalışıyor
Sancaktepe Vefa Sosyal Destek Grubu, vatandaşa destek için...