|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

İmza kampanyasına Müfettiş Desteği

İmza kampanyasına Müfettiş Desteği

Fahri Trafik Müfettişi /FTM) Tuncay Çetin'in " Change.org" sitesinde başlattığı "Türkiye'mizi Corona virisünden temizleyelim.." başlıklı imza kampanyasına müfettişler destek verdi.

22 Mart 2020 - 17:35 - Güncelleme: 22 Mart 2020 - 18:12

 

Fahri Trafik Müfettişi /FTM) Tuncay Çetin'in " Change.org" sitesinde  başlattığı "Türkiye'mizi Corona virisünden temizleyelim.." başlıklı imza kampanyasına müfettişler destek verdi.

Müfettiş Tuncay Çetin'in başlattığı imza kampanyasını Merkezi İstanbul'da Fahri Trafik Müfettişi (FTM) Derneği'nin whatsapp grubunda üyelere duyurmasının ardından müfettişler ile dernek Başkanı Av.Sami Güleçyüz de kampanya'ya destek verdi.

Başkan Güleçyüz'ün konuyla ilgili yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"Türkiye'mizi Corona virüsünden temizleyelim.." imza kampanyasını Ben de imzaladım.

 Ama biraz geç kalındı maalesef. Bizim millet laftan sözden değil sopadan anlar. Yasak getirmeden hiçbir şey olmaz, tıpkı trafik cezalarının ve FTM sayısının artması gibi. Bakın nasıl trafik ihlalleri yeterli olmamakla birlikte azaldığını görüyoruz. Bütün FTM arkadaşlarımızın buradaki emeği ve katkısı çok büyük. Madem sokağa çıkma yasağı getirilecekti..Bu niye bugüne kadar beklendi. Madem maçlar tatil edilecekti niye geciktirildi. Hamaset, siyaset ve populizm olduğu sürece hiçbir şey düzelmez. Çare bilime önem vermekle çözüme ulaşır. Neyse artık geç de olsa adım adımdır ben de inzaladım.

Bu arada bunları yazarak trafik yol çizgilerinin dışına çıktığımız için Fahri bey başta olmak üzere bazı arkadaşlarımızın anlayışına sığınıyoruz. Zira, bu olağanüstü günlerde herkesin birbirine anlayış göstermesi gerekir. Sokaklar bomboş, dolayısıyla trafik ihlalleri bile azalmış oldu. Bütün arkadaşlara iyi pazarlar diliyorum."

Fahri Trafik Müfettişi /FTM) Tuncay Çetin'in " Change.org" sitesinde "Türkiye'mizi Corona virisünden temizleyelim.." başlıklı imza kampanyasında şu ifadeler yer aldı : 

"Türkiye'mizi Corona virüsünden temizleyelim.."

Aynı topraklarda yaşayan saygıdeğer ve değerli halkım, 

Olağanüstübir dönem yaşıyoruz ve bu olağanüstü durumlarda olağanüstü istişareler yapabiliriz.. bu yüzden bu mesajı sizlere acil olarak iletmek zorundayım.

Şu an ülkemizde dünyada bircok ülkenin yaptığı ve maalesef başka çaremizin olmadığı bir karar ülkemizde geciktiriliyor.

Buda hepimizin hayatını tehlikeye sokuyor..

Bu sebepten sosyal medyada başlattığımız bir proje için siz degerli halkımızdan destek bekliyoruz..

#20GünSokağaÇıkma

Crona virüsünün bir vücutta ortaya çıkma süresi 14 gün..

Eğer ülkemizde de 20 günü geçmeyen bir sokağa çıkma yasagı ilan edilirse herkes evinde olacağı için öncelikle bu virüsün yayılma ihtimali ortadan kalkacak sonra da hasta çıkanlar sağlık görevlilerini arayarak evlerinden alınıp tedaviye gönderilecek ..

Böylelikle 20 gün sonra toplum temizlenecek.

20 gün icinde de heryer ilaçlanıp dezenfekte edilecek.

Çin bu şekilde bu işin önünü aldı NewYork ve daha birçok şehirde bu uygulanıyor ve maalesef bunun aşısı yada ilacı bulununcaya kadar da başka çaremiz yok.

Bu sebeple bir çok siyasi lidere twitterden mesajlar attık sizlerinde bunu desteklemesini ümit ediyoruz.

Anlayışınız ve desteginiz için Teşekkür ediyoruz.

#20GünSokağaÇıkma" 

 

ÖZEL HABER- **Halis KAHRAMAN / Türkiye Haber Ajansı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TBMM'de 'Koronavirüs Verisi' Tartışması
TBMM'de 'Koronavirüs Verisi' Tartışması
Gebelikte Koronavirüs Riskine Dikkat
Gebelikte Koronavirüs Riskine Dikkat