|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İnce: ’Ortak Açıklama Yapalım’- Kılıçdaroğlu: ’Sonra...
  • Reklam

İnce: 'Ortak Açıklama Yapalım'- Kılıçdaroğlu: 'Sonra Görüşeceğiz'

Beştepe'de Erdoğan'la görüştüğü iddia edilen İnce'nin, Kılıçdaroğlu'nu arayarak ortak açıklama yapmayı önerdiği, Kılıçdaroğlu'nun ise İnce'ye 'Sizinle sonra görüşeceğiz' diyerek teklifi reddettiği öne sürüldü.

24 Kasım 2019 - 11:26

Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştüğü iddia edilen Muharrem İnce'nin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu arayarak 'ortak açıklama yapmayı' önerdiği, Kılıçdaroğlu'nun ise İnce'ye 'Sizinle sonra görüşeceğiz' diyerek teklifi reddettiği öne sürüldü.

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın tartışma yaratan yazısının ardından Muharrem İnce'nin, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak birlikte bir açıklama yapmayı önerdiği söyleniyor.

Cumhuriyet'ten Mahmut Lıcalı'nın haberine göre, İnce'nin "Bu tartışma partiyi yıpratacak. Gerekirse ben sizin yanınıza geleyim görüşelim. Gazetecilerin karşısına çıkalım, bu konuda bir açıklama yapalım” dediği belirtildi.

İddiaya göre Kılıçdaroğlu ise İnce’ye “Sizinle sonra görüşeceğiz” diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

Muharrem İnce sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, bugün saat 13.00’da Yalova Merkez Elmalık köyündeki evinde sürece ilişkin kamuoyunu bilgilendirmek için basın toplantısı düzenleyeceğini söylemişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Drift yapan sürücüye 6 bin 700 TL CEZA
Drift yapan sürücüye 6 bin 700 TL CEZA
Memur ve memur emeklisinin zam pazarlığı başlıyor..'
Memur ve memur emeklisinin zam pazarlığı başlıyor..'