|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

İş ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Buluşacak
  • Reklam

İş ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Buluşacak

Bölgenin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden Uludağ Ekonomi Zirvesi, 20-21 Mart tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek.

28 Ocak 2020 - 23:10

Bölgenin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden Uludağ Ekonomi Zirvesi, 20-21 Mart tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek.

2012 yılından bu yana devam eden ve 9’uncusu düzenlenecek olan Zirve, 2.000’e yakın katılımcıyı ve 100’ün üzerinde konuşmacıyı ağırlayacak. Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılım için kayıtlar başladı.

İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ KALBİ 2 GÜN BOYUNCA ULUDAĞ’DA ATACAK!

Zirve’de bu yıl “Global Ekonomi”, “Yeni Nesil Sosyal Girişim”, “Akıllı Teknolojiler”, “Akıllı Tarım”, “Sporda Liderlik”, “Müteahhitler için Global İş Fırsatları”, “Yükselen Ekonomiler: Afrika, Asya ve Balkanlar, Çin Oturumu”, “Değişen Enerji Stratejileri”, “Bankacılık Ajandası”, “Paylaşım Ekonomisi” ve “Sürdürülebilirlik” gibi konular tartışılacak.

Zirve’ye geçtiğimiz yıl 115 konuşmacı ile Türkiye’den ve dünyadan yaklaşık 2200 kişi katıldı. İki gün boyunca sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörün rekabetçiliğini sürdürebilmesi ve verimliliğini artırabilmesi adına yapılması gerekenler tartışıldı.

TÜRKİYE EKONOMİSİNE YÖN VEREN ŞİRKETLER VE YÖNETİCİLERİ ULUDAĞ’DA OLACAK

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Türkiye ekonomi ve iş dünyasına yön veren isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Konuşmacılar arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, Ticaret Bakanı Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, T.C. Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, Simit Sarayı CEO'su Abdullah Kavukçu, İş Bankası CEO'su Adnan Bali, Akkök CEO'su Ahmet Cemal Dördüncü, Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Atalay Gümrah, Yapı Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Başar Arıoğlu, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Fatih Birol, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, SOCAR Türkiye Doğalgaz Yatırım Başkanı Gunter Seymus, Yapı Kredi CEO'su Gökhan Erun, Sabancı Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler, MV Holding Kurucusu ve Onursal Başkanı Murat Vargı, Yemek Sepeti CEO'su Nevzat Aydın, Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, Migros CEO'su Özgür Tort, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Prof. Dr. Salim Atay, TAV CEO'su Sani Şener, Robot Geliştirici Selin Alara Örnek, Vodafone Avrupa Başkanı Serpil Timuray, Citibank CEO'su Serra Akçaoğlu, Varlık Fonu Genel Müdürü Zafer Sönmez gibi isimler sayılabilir.

DÜNYADAN ÖNEMLİ İSİMLER ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ’NDE…

Zirve’ye bu yıl katılacak yabancı konuşmacılar arasında, Dijital Hindistan Vakfı Başkanı ve Kurucu Ortağı Arvind Gupta, Mars One Kurucusu Bas Lansdorp, "Down of Eurasia" ve "Belt&Road" kitaplarının yazarı Bruno Maçaes, Uçan Araba NeoX Craft Kurucusu ve CEO'su Daniel Hayes, Hanson Robotics  CCO'su David Chen, IOTA - Internet of Things Association Başkanı Dominik Schiener,  Hindistan Uzay Ajansı Direktörü Dr. Himani Saini, AI Republic Kitabı yazarı Dr. Mark Esposito, Global Çin Araştırmaları Enstitüsü Başkanı Jiang Yuechun, Ekonomist Lord Jim O’Neill, Amerikan Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Myron Brilliant, MEDEF Başekonomisti M. Olivier Redoules, "Future is Asian" Kitabı Yazarı Parag Khanna, Furhat Robotics Kurucu Ortağı Preben Wik, Royal Academy of Science International Trust Yönetim Direktörü Princess Dr. Nisreen El-Hashemite, Ekonomist Prof. Dr. Steve Hanke, Estonya Eski Girişimcilik ve İnovasyon Bakanı Rene Tammist, Katar Finans Merkezi İş Geliştirme Direktörü Sheikha Alanoud Hamad Al-Thani, Cornell University, Global Innovation Index Yazarı Soumitra Dutta, Bilim adamı ve Yazar Vaclav Smil gibi isimler yer alıyor.

GİRİŞİMCİLER İÇİN YATIRIM ALMA FIRSATI!

Uludağ Ekonomi Zirvesi, bu yıl yine Stars Of Region start up yarışmasına ev sahipliği yapacak. Galata Business Angels iş birliği ile gerçekleştirilecek yarışmada katılımcılar, girişimlerini Türkiye’nin en büyük melek yatırımcıları ve start up dostu liderlerinin karşısında anlatıp, yatırım çekmeyi ve büyük ödülü almayı hedefleyecekler.

2019 yılında yarışmaya Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, ABD, Afrika, Ortadoğu ve bölgeden 700’e yakın girişimci başvurdu. Başvurular 25 Şubat tarihine kadar ‘www.uludagekonomizirvesi.org’ sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

İlk 10’a kalan girişimciler, canlı sunum için Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne davet edilecek. Mr. Azer Bayramov, Varol Civil, Ebru Dorman, Mehmet Buldurgan, Hande Çilingir, Hande Enes, Rina Onur, İhsan Elgin, Cenk Bayrakdar, Münteha Adalı, Kaan Boyner, Uğur Şeker Arif Akdağ, A. Yılmaz Yıldız’ın aralarında bulunduğu GBA yatırımcıları ve iş dünyasının başarılı liderlerinden oluşan jürinin karşısında canlı sunum gerçekleştirecek. İlk 3’e kalmayı başaran start up girişimleri iş dünyasının en önemli liderlerinden yatırım çekme fırsatının yanı sıra iş dünyasının en önemli isimleriyle networking şansı da yakalayacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili en güncel bilgileri ‘http://www.uludagekonomizirvesi.org’ adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

Twitter @UEkonomiZirvesi
Instagram @uludagekonomizirvesi
​​​​​​​
Youtube - Uludağ Ekonomi Zirvesi
Facebook facebook.com/UludagEkonomiZirvesi
Linkedin www.linkedin.com/company/uludağ-ekonomi-zirvesi/

Uludağ Ekonomi Zirvesi Hakkında: Dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturan Uludağ Ekonomi Zirvesi, Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından düzenleniyor. 2012 yılından bu yana organize edilen etkinilik, sektör liderleri ve medya tarafından ilgiyle takip edilirken birçok yeni fikre ve girişimciye de ışık tutuyor. Dünyaca ünlü ekonomistleri, şirketlerin CEO ve yöneticilerini ve ayrıca siyaset dünyasından önemli isimleri ağırlayan Uludağ Ekonomi Zirvesi, bugüne kadar Andy Grignon, Christian Wulff, Daron Acemoğlu, Darrel West, Derik Kim, Doron Avni, Howard Chase, Jack Straw, Jared Cohen, Jean Claude Trichet, Kai Georg Diekmann, Marc Faber, Mark Mulloch-Brown, Nouriel Roubini, Shaun Rein, Simon Calder, Yousuf Mohamed Al-Jaida, Ali Koç, Ali Sabancı, Ali Kibar, Begümhan Doğan Faralyalı, Bülent Eczacıbaşı, Cem Boyner, Emine Kamışlı, Erol Bilecik, Fatih Terim, Hamdi Ulukaya, Hüsnü Özyeğin, Muhtar Kent, Temel Kotil ve daha birçok değerli isme ev sahipliği yaptı.

büyük etkinliğe kayıtlar başladı! uludağ ekonomi zirvesi 20-21 mart İŞ ve ekonomİ dÜnyasi İş ve ekonomi dünyası uludağ ekonomi zirvesi ekonomi dünyası uludağ zirve capital ekonomist start up global ekonomi yeni nesil sosyal girişim akıllı teknolojiler akıllı tarım sporda liderlik müteahhitler için global İş fırsatları yükselen ekonomiler afrika asya balkanlar Çin oturumu değişen enerji stratejileri bankacılık ajandası paylaşım ekonomisi sürdürülebilirlik zirve türkiye dünya sanayi ticaret üretim perakende finans eğitim sektör rekabet verimlilik türkiye ekonomi iş dünyası enerji ve tabii kaynaklar bakan alparslan bayraktar ticaret bakanı rıza tuna turagay sanayi ve teknoloji bakanı mehmet fatih kacır t.c. merkez bankası başkanı murat uysal simit sarayı abdullah kavukçu İş bankası adnan bali akkök ahmet cemal dördüncü eczacıbaşı topluluğu atalay gümrah yapı merkezi başar arıoğlu vodafone türkiye colman deegan uluslararası enerji ajansı fatih birol tosyalı holding fuat tosyalı socar türkiye doğalgaz gunter seymus yapı kredi gökhan erun sabancı enerji kıvanç zaimler mv holding murat vargı yemek sepeti nevzat aydın limak holding nihat Özdemir migros Özgür tort cumhurbaşkanlığı prof. dr. salim atay tav sani Şener robot geliştirici selin alara Örnek vodafone avrupa serpil timuray citibank serra akçaoğlu varlık fonu zafer sönmez dijital hindistan vakfı arvind gupta mars one bas lansdorp down of eurasia belt-road bruno maçaes uçan araba neox craft daniel hayes hanson robotics david chen iota - internet of things association dominik schiener hindistan uzay ajansı dr. himani saini ai republic dr. mark esposito global Çin araştırmaları enstitüsü jiang yuechun ekonomist lord jim o’neill amerikan ticaret odası myron brilliant medef başekonomisti m. olivier redoules future is asian parag khanna furhat robotics preben wik royal academy of science international trust princess dr. nisreen el-hashemite ekonomist prof. dr. steve hanke estonya rene tammist katar finans merkezi sheikha alanoud hamad al-thani cornell university global innovation index yazarı soumitra dutta bilim adamı yazar vaclav smil stars of region start up galata business angels türkiye avrupa abd afrika ortadoğu mr. azer bayramov varol civil ebru dorman mehmet buldurgan hande Çilingir hande enes rina onur İhsan elgin cenk bayrakdar münteha adalı kaan boyner uğur Şeker arif akdağ a. yılmaz yıldız gba yatırımcıları ceo andy grignon christian wulff daron acemoğlu darrel west derik kim doron avni howard chase jack straw jared cohen jean claude trichet kai georg diekmann marc faber mark mulloch-brown nouriel roubini shaun rein simon calder yousuf mohamed al-jaida ali koç ali sabancı ali kibar begümhan doğan faralyalı bülent eczacıbaşı cem boyner emine kamışlı erol bilecik fatih terim hamdi ulukaya hüsnü Özyeğin muhtar kent temel kotil

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polisin Özlük ve Sosyal Hakları Dergiye Kapak Oldu
Polisin Özlük ve Sosyal Hakları Dergiye Kapak Oldu
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!