|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İŞGADER’den 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması
  • Reklam

İŞGADER'den 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Yeni seçilen MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Erdem MHP'lilerle bir araya gelerek sohbet etti.

17 Ocak 2021 - 20:16 - Güncelleme: 18 Ocak 2021 - 07:52

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Yeni seçilen MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Erdem MHP'lilerle bir araya gelerek sohbet etti.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, daha sonra MHP Bayrampaşa İlçe başkanı İbrahim Yeşil ile birlikte İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Bosna Sancak Trakya Rumeli Balkan  Platform Başkanı Suat Nurkan,28 Giresunlular Derneği başkanı Murat Cenger ve yardımcısı Yasemin Binici’de Vekil Erdem’i yalnız bırakmadı. 

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, ilçe yöneticileri, MHP'liler ve beraberindeki heyet, İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (İŞGADER) Başkanı Hakan Sulu ve idari heyeti tarafından karşılandı. 

Erdem ve Yeşil ile beraberindeki heyet, 10 Ocak Gazeteciler gününde bölge basın mensupları ile bir araya gelmek isteyen ancak yasaklar nedeniyle erteleyen, İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneği tarafından 15 Ocak günü düzenlenen basın buluşmasına da katıldı.

Türkiye gündemi ve yaşanan pandeminin de konuşulduğu toplantıda herkesi tek tek dinleyen öneri ve şikayetinleri not alan MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem'in, gördüğü büyük ilgi  karşısında bir hayli memnun olduğu gözlendi.

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Sulu, ziyaretlerinden ötürü Milletvekili Erdem, MHP ekibi ve tüm misafirlere teşekkürlerini sundu.

MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, “Hakan Başkanımıza misafirperverliğinden ötürü bizler de teşekkür ederiz. Şehit ve gazilerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Şehit yakınlarına, gazilerimize elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi.

Ziyaret programın sonunda, İŞGADER tarafından özel hazırlatılan ve Ünlü Kristalci Osman Duman tarafından tasarlanan Ayyıldızlı özel Kupa, Milletvekilili Arzu Erdem’e hediye edildi. Ayrıca  İŞGADER tarafından özel hazırlanan Teşekkrürnameler Başkan Sulu, Başkan Yeşil ve Vekil Erdem ile birlikte gazetecilere taktim edildi.

Son derece renkli geçen toplantı, hatıra fotoğraf çektirilmesiyle son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi