|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İstanbul Büyükşehir Otogarda ASAYİŞ BERKEMAL
 • Reklam

İstanbul Büyükşehir Otogarda ASAYİŞ BERKEMAL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nın Güvenlik Müdürü görevini başarıyla yürüten polis kökenli Kerem Devami, aldıkları radikal güvenlik tedbirleri sayesinde " Otogarda ASAYİŞ BERKEMAL..! " dedi

17 Temmuz 2020 - 14:58 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 15:25

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nın Güvenlik Müdürü görevini başarıyla yürüten polis kökenli Kerem Devami, aldıkları radikal güvenlik tedbirleri sayesinde  " Otogarda ASAYİŞ BERKEMAL..! " dedi

Polis kökenli Güvenlik Müdürü Kerem Devami, Emniyet Teşkilatında 19 yıl çalıştıktan sonra Emniyet Amiri rütbesi ile 2015 yılında Emniyet teşkilatından istifa ederek kendi isteğiyle ayrıldığını, özel güvenlik sektöründe bir süre Güvenlik Müdürü olarak görev yaptıktan sonra hem özel sektör deneyimi, hem de Emniyet teşkilatında edindiği bilgi, birikimi, deneyimi ve liyakatı sayesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Bayrampaşa'da bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nın Güvenlik Müdürü görevine getirildiğini söyledi. 

OTOGARDA ASAYİŞ BERKEMAL.

Kerem Devami, otogarda göreve başladığı günden beri çalışma arkadaşlarıyla birlikte uyumlu ve başarılı bir ekip çalışması yaptıklarını belirterek, “ Otogarda güven ve huzuru sağlamak için özenle seçilen özel güvenlik personelimiz ile birlikte halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için canla başla, gece gündüz demeden çalışıyoruz. Otogarda aldığımız radikal güvenlik tedbirleri sayesinde  şükürler olsun herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor..Yani kısaca Asayiş berkamal..” diye konuştu.

Emekli bir Emniyet mensubu olan ve Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü görevini halen yürüten Halis Kahraman ve beraberindeki emekli Trafik Başkomiseri İbrahim Kahya, Otogar Güvenlik  Müdürü görevini başarıyla yürüten Kerem Devami’ye makamında ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında Halis Kahraman, her ay düzenli olarak çıkardıkları ve Cumhurbaşlanlığı İletişim Başkanlığı, İçişeri Bakanlığı, Türkiye genelindeki  il ve ilçe Emniyet Müdürlükleri, Valilik, Kaymakamlıklar, Özel Güvenlik Şirketleri ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılan Polis Medya Gazetesi hakkında Kerem Devami'ye hem bilgiler verdi, hem de gazetenin yeni sayısını takdim etti.

PERSONELİ  MÜDÜR KEREM DEVAMİ'Yİ SEVİYOR..!

Doğru, dürüst, çalışkan, sevecen kimliğiyle dikkat çeken çalışma arkadaşlarıyla uyumlu çalışmalarından dolayı personeli  tarafından sevilen ve sayılan eski Emniyet Amiri Kerem Devami, bir polis çocuğu..

MERHUM BABAM DA  EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜYDÜ

İstanbul'da yaşayan emekli 1'inci sınıf Emniyet Müdürü babası Volkan Devami'yi 2017 yılında yitirdiğini, kendisinin de babası gibi polislik mesleğini seçtiğini, polis koleji ile polis akademisinde okuduğunu, Emniyet teşkikatında görevli olduğu 19 yıl boyunca  ay yıldızlı üniformasını gururla taşıdığını, gönül verdiği baba mesleğinden bazı sebeplerden dolayı istifa ederek ayrılmak zorunda kaldığını, Emniyet Müdürü rütbesindeki devre arkadaşı meslektaşlarıyla sürekli iletişim halinde olduğunu, kesinlikle Emniyet teşkilatından kopmadığını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Halis Kahraman ve emekli Başkomiser İbrahim Kahya, ortak meslektaşlarını yadetti ve mesleki anılarını paylaştı.

MOTOR TUTKUNU GÜVENLİK MÜDÜRÜ

12 dil bilen ender polis amirlerinden olan motor tutkunu Kerem Devami, ziyaretlerinden dolayı gazeteci Kahraman ile babası ile birlikte görev yapmış olan Trafik Başkomiseri Kahya’ya teşekkürlerini ileterek, her zaman kapısının çalışan ve emekli meslektaşlarına kapısının açık olduğunu ifade etti.

 

ÖZEL HABER-** AHMET KAPLAN-** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Adem Yesilgul
  4 ay önce
  Бывший офицер полиции. Замечательный друг. Умный, образованный человек, знающий много языков. Благородный и честный человек, всегда готов помочь. Керем Девами. Eski polis memuru. Muhteşem arkadaş. Birçok dili bilen zeki, eğitimli bir kişi. Asil ve dürüst bir insan, her zaman yardım etmeye hazır.
 • Dede
  4 ay önce
  Бывший офицер полиции, очень отзывчивый и ответственный человек. Всегда поможет в трудно сложившейся ситуации. Справедливость стоит у него на первом месте. Знающий несколько языков, с хорошими монерами. Хороший друг! Eski polis memuru, çok duyarlı ve sorumlu kişi. Zor bir durumda her zaman yardımcı olacaktır. Adalet önce gelir. İyi monitörlerle birkaç dil biliyor. İyi arkadaş!
 • Mesut ağaya
  4 ay önce
  Kerem müdür her yönü ile kıymetli bir kişiliğe sahip çevresi ve çalışma arkadaşları tarafından hakikaten sevilen sayılan sevgi dolu bir karakterdir aynı projede kendisi ile çalışıyor olmak bir ayrıcalıktır.. güzel insan Kerem Devami
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beykoz’a Hayat Katan Sempozyum
Beykoz’a Hayat Katan Sempozyum
Sahte Peynir Üreten Firmaya 55 bin TL Ceza
Sahte Peynir Üreten Firmaya 55 bin TL Ceza