|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İstanbul Flaş Gazetesi’nden Onur Ödülleri
  • Reklam

İstanbul Flaş Gazetesi'nden Onur Ödülleri

İstanbul Flaş Gazetesinin Düzenlediği 2018 Yılı Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu

21 Aralık 2018 - 01:05 - Güncelleme: 22 Aralık 2018 - 03:12

İstanbul Flaş Gazetesinin Düzenlediği 2018 Yılı Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu.

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende bir konuşma yapan İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba; “Ülkemizin değerlerini birçok alanda fark ediyoruz, ülkemize ve insanlığa verdikleri katkıların farkındayız' diyebilmek ve toplumsal farkındalık yaratma amaçlı 11 yıl önce başlattığımız etkinliğimizde 150’nin üzerinde değerimize onur plaketi vermek bizler için en büyük mutluluk olmuştur.” dedi.

Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek'in de katıldığı törende renkli anlar yaşandı.

Sihirli Pabuçlar Bale Okulunun bir öğrencisinin bale gösterisinden sonra ressam, bestekar, şair Perihan Koca kendisine ait iki şiiri okudu.

Koca'nın ardından Şef Melis Çallıoğlu yönetimindeki Çallı Kızı Meşk Grubu, fasıl şarkılarından oluşan güzel bir repertuar sundu.

Vedat Çetinkaya'nında sahne aldığı program izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Fasıldan sonra, bu yıl 11’ncisi düzenlenen Onur Ödülleri sahiplerine takdim edildi.

Ödül alanlar ise şöyle: 

Kıbrıs Gazisi Hava Pilot Emekli Kurmay Albay Aydın Alagaş, Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Parla Şenol, sinema sanatçısı ve Film San Vakfı başkanı Engin Çağlar, Sihirli Pabuçlar Bale Okulunun Kurucusu Bale Öğretmeni Günnur Bayburt, Üsküdar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Ulaş Erzincan, Tiyatro, Sinema Sanatçısı- yazar ve çevirmen Füsun Erbulak, Tiyatro, Sinema Sanatçısı Hikmet Körmükçü, Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Doç.Dr. Orhan Çekiç, Yazar Tiyatro eleştirmeni Seçkin Selvi, Bestekar söz yazarı sanatçı koro şefi Vedat Çetinkaya, Avrupa birinciliği yanı sıra birçok alanda dereceye giren Milli Sporcu Sudenaz Kaya ve Fantastik eserlerin ressamı Can Emed.

2018/12/2018-12-21-05-18-04.jpg

Bu arada, Üsküdar Belediye Meclisi 1. Başkan vekili Esat Kalay ile CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Avukat Onur Cıngıl’a da birer şükran plaketi verildi.

Tören Çallı Kızı Meşk Grubu’nun sunduğu solo şarkılardan oluşan konserden sonra sona erdi.

Haber: Mehmet Ünlü-Fotoğraflar: Şükrü Disanlı

2018/12/2018-12-21-05-16-56.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti