|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

İstanbul Maratonu’nda MS hastaları için ters koşacak

İstanbul Maratonu’nda MS hastaları için ters koşacak

Dünya Şampiyonu Ömer Aslan, İstanbul Maratonu’nda MS hastaları için ters koşacak

10 Kasım 2018 - 21:44

Retro (ters) koşu alanında Dünya Şampiyonu Ömer Aslan, MS hastalarının sosyal ve iş yaşamlarının iyileştirilebilmesi için kurulan MS Platformu'na dikkat çekebilmek amacıyla platform üyeleri ile birlikte 40. İstanbul Maratonu’nda ters koşacak.

MS Platformu gönüllüleri ile birlikte 10K koşu kategorisinde yer alacak Ömer Aslan, yarışı da ters koşarak tamamlamayı hedefliyor.

Ömer Aslan, 11 Kasım, Pazar sabah saat 8.30’da, Altunizade Mahallesi, Kısıklı Cd. Yanyolu No:52 Altunizade adresinde MS Platformu standında MS Platformu gönüllüleri ve destekçileriyle bir araya gelecek.

MS Platformu Hakkında

MS Platformu, MS hastalarının iş ve gündelik yaşamlarında karşılaştıkları zorluklara dikkat çekebilmek ve yaşamlarını iyileştirebilmek amacıyla Türkiye MS Derneği, Karadeniz MS Derneği, İzmir MS Derneği ve Adana MS Derneği desteğiyle Roche Türkiye liderliğinde kuruldu. Hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek sağlamayı amaçlayan platform aynı zamanda MS hakkında doğru bilinen yanlışları araştırıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi
Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi
EGM Aktaş :
EGM Aktaş : " Tüm teşkilat mensubu personelimize teşekkür...