|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İstanbul Polisine 20 Bin Koruyucu Maske HEDİYE
  • Reklam

İstanbul Polisine 20 Bin Koruyucu Maske HEDİYE

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, bilim sanat merkezlerinde öğretmenler tarafından üretilen 20 bin koruyucu maskeyi polislere dağıtılmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teslim etti.

17 Nisan 2020 - 16:29 - Güncelleme: 19 Nisan 2020 - 01:21

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bilim sanat merkezlerinde öğretmenler tarafından üretilen 20 bin koruyucu maskeyi polislere dağıtılmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teslim etti.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, bir grup yetkili ile birlikte İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan'ı ziyaret etti.

Yazıcı ve beraberindekiler, koronavirüs ile mücadelede görev alan emniyet personeline dağıtılması için öğretmenler tarafından bilim sanat merkezlerinde üretilen 20 bin siperlikli koruyucu maske hediye etti.  

ÖĞRETMENLERİMİZİN KÜÇÜK BİR HEDİYESİ  

Ziyaret sırasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı," İl Emniyet Müdürlüğümüze, bilim sanat merkezlerimizde öğretmen ve yöneticilerimizin emekleriyle ürettikleri bu siperlikli maskeleri takdim ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu süreçte sağlık çalışanlarımızın dışında alanda en fazla katkı sağlayan, üreten kahraman emniyet mensuplarımıza fedakar öğretmenlerimizin küçük bir hediyesi olarak kabul etmenizi istiyorum." diyerek maskeleri İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'a teslim etti.

İstanbul Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan da," Bu zorlu dönemde ülkemiz çok önemli bir sınavdan geçiyor. Süreç çok profesyonelce yönetiliyor. Bu yönetim dünyaya örnek oluyor. Bu yapılan işler içinde her meslek dalı kendi üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Öğretmenlerimiz inceliklerini, kibarlıklarını ve yeteneklerini göstermişler. Müdürümüz, polisimizin kullanması için 20 bin adet getirdiler. İhtiyaç olursa devamının da olacağını söylediler. Çok teşekkür ediyoruz öğretmenlerimize ve tüm emeği geçenlere. Sağlık çalışanlarımıza hepimiz minnettarız ve hepimiz onların yardımcısıyız, inşallah bu dönem çok hızlı bir şekilde atlatılacak." şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural