|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İYİ Parti’den Beykoz Spor Kulübü’ne ziyaret
  • Reklam

İYİ Parti’den Beykoz Spor Kulübü’ne ziyaret

Millet Bizi Çağırıyor sloganı ile yola çıkan İYİ Parti'de oluşturulan Sivil Toplum Kuruluşları İlişkileri heyeti ile dertleri, sıkıntıları dinlemeye devam ediyor.

21 Şubat 2021 - 16:26

Millet Bizi Çağırıyor sloganı ile yola çıkan İYİ Parti oluşturdukları Sivil Toplum Kuruluşları İlişkileri heyeti ile dertleri, sıkıntıları dinlemeye devam ediyor.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Sivil Toplum Kuruluşları İlişkileri Başkanı Burak Akburak, STK İlişkileri Koordinatörü Bora Yörükoğlu,  STK İlişkileri Danışmanı Turgay Yılgın, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Arif Taşdemir ve ilçe yöneticilerinden oluşan STK İlişkileri heyeti Beykoz’da bir dizi ziyarette bulundular.
İYİ Parti heyeti Beykoz ilçesinin en köklü kuruluşlarından biri olan Beykoz Spor Kulübünü ziyaret etti.  İYİ Parti STK Heyeti burada  kulüp Başkanı Zeki Aksu ile görüştü. Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Spor Kulübü’nün tarihi ile ilgili bilgi verdikten sonra kulübün sorunları ve bekledikleri çözümler ile ilgili bilgiler verdi. 
İYİ Parti STK İlişkileri heyeti yaptıkları ziyaretten son derece memnun oldukları, İstanbul ilinin en eski ve köklü bir spor kulübünde bulunmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdiler. Beykoz Spor Kulübü’nün  spor dünyasında hak ettiği yeri almasını dileyen İYİ Parti STK ilişkileri heyeti Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’ya başarılar dilediler.
İYİ Parti STK İlişkileri heyeti, Beykoz Spor Kulübü’nün ardından Beykozlu Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti. Beykoz Kavacık esnafını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen heyet esnafın dertlerini dinledi. 
Tevfik Erk / İstanbul 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
368 promil alkollü sürücü kaza yaptı,
368 promil alkollü sürücü kaza yaptı, " Hatalı ben değilim.."...
"Beni Samimiyetle Karşılayan Polis Meslektaşlarıma...