|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İzmir TUMED Başkanı Yalçın’dan ÖNEMLİ ZİYARET
  • Reklam

İzmir TUMED Başkanı Yalçın'dan ÖNEMLİ ZİYARET

İZMİR TUMED Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyesi Cihan Kılbaş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'na Ankara'da TBMM önemli bir ziyarette bulundu.

05 Mart 2021 - 16:54 - Güncelleme: 05 Mart 2021 - 17:50

İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Derneği (TUMED) Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyesi Cihan Kılbaş tüm dünyada insanlığın sorunu olan uyuşturucu konusunu görüşmek için Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'na TBMM ziyarette bulundu.

Yalçın ve Kılbaş'ı misafir eden Tamer Osmanağaoğlu, yaklaşık 2 saat süren görüşmeler sonucunda konuyla ilgili çalışmalar yapılacağının sözünü verdi.

Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, konu ile bizzat ilgilenip gerekenleri yapılması konusunda görüşler alıp bu konuda sahada çalışan STK’ları tek tek ziyaret edileceğini, sahadan toplanan bilgiler ışığında uyuşturucu ile mücadele çalışmalara en kısa sürede başlanılacağını belirterek, başta İzmir TUMED olmak üzere bu konunun hassasiyeti açısından ailelerin ve toplumun bilgilendirilmesi ve çözüm odaklı çalışmaların tez zaman sürecinde yapılması için bir çok yeni adımlar atılması konusunda STK’ların yanlarında olduğunu bildirdi. 

Genel Başkan Bedri Yalçın ve Cihan Kılbaş misafirperverliğinden ve ilgisinden dolayı milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'na sonsuz teşekkürlerini sunduklarını ve parlemento çalışmalarında başarı dileklerini ilettiklerini ifade ettiler. 

 

ÖZEL HABER- ** HALİS KAHRAMAN- ** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Vernel Max Yenilendi
Vernel Max Yenilendi