|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İzmir TUMED’e destek için ÇAĞRI
  • Reklam

İzmir TUMED'e destek için ÇAĞRI

İzmir TUMED ailesine verdiği destek ile tanınan Rifai Örnek, uyuşturucu ile mücadelede devlet ve sivil toplum kuruluşlarını ( STK) yalnız bırakılmaması gerektiğini belirterek, duyarlı vatandaşlar ile anne ve babaların da  mutlaka uyuşturucuyla mücadeleye destek vermesi için çağrı da bulundu.

15 Nisan 2021 - 10:42 - Güncelleme: 15 Nisan 2021 - 12:21

İzmir TUMED ailesine verdiği destek ile tanınan Rifai Örnek, ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunu olan gençleri ve toplumu bitiren uyuşturucu ile mücadelede konusunda devlet ve sivil toplum kuruluşlarını ( STK) yalnız bırakılmaması gerektiğini belirterek,  duyarlı vatandaşlar ile anne ve babaların da mutlaka uyuşturucuyla mücadeleye destek vermesi  için çağrı da bulundu.

Rifai Örnek, Uyuşturucu ile mücadele konusunda İzmir ilinde faaliyet gösteren İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği'nin (TUMED) etkin  çalışmalarda bulunduğunu ifade ederek, bu konuda vatanını, evlatlarını seven herkesin bu derneğe katkı sunması konusunda farkındalık yaratmak için " Ben de varım..! " demelidir dedi.

İzmir TUMED Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri de  Rifai Örnek'e bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ettiler, tüm kamuoyuna kamu spotu ile mesaj verebilecek olan  sanatçı, sporcu ve sosyal medya fenomenlerinin de desteklerini beklediklerini açıklayarak bu konudaki hassasiyeti olan herkese teşekkürlerini bir borç bildiklerini ifade ettiler. 

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Influencer’ların, Sosyal Medyada ‘Örtülü Reklam’ Yapması Yasaklandı
Influencer’ların, Sosyal Medyada ‘Örtülü Reklam’ Yapması...
'Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip Gelişmemiz Lazım'
'Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip...