|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin Göreve Başladı
  • Reklam

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin Göreve Başladı

Dürüstlüğü ve centilmen davranışlarıyla Kağıthanelilerin gönlünde yer eden Kağıthane Belediyesi eski Başkanı Fazlı Kılıç, çiçeği burnunda Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e görevini devretti.

16 Nisan 2019 - 16:08 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 05:53

Dürüstlüğü ve centilmen davranışlarıyla Kağıthanelilerin gönlünde yer eden Kağıthane Belediyesi eski Başkanı Fazlı Kılıç, çiçeği burnunda Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e görevini devretti. 

31 Mart Yerel Seçimleri’nde AK Parti'den Cumhur İttifakı'nın adayı olarak Kağıthane Belediye Başkanı seçilen Mevlüt Öztekin, eski başkan Fazlı Kılıç’tan yönetimi devraldı.
2009 - 2018 Tarihleri arasında eski başkan Fazlı Kılıç ekibinde yer alarak Kağıthane Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapan ve son olarak AK Parti Kağıthane İlçe başkanlığını yürüten Mevlüt Öztekin, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde AK Parti'den Cumhur İttifakı'nın adayı olarak gösterilmişti.
Yerel Seçimlerde, Kağıthane’de yüzde 54,40 gibi rekor bir oy alarak belediye başkanı seçilen Mevlüt Öztekin mazbatasını aldı.

KILIÇ’TAN KAĞITHANELİLERE TEŞEKKÜR

'Dürüstlüğü ve centilmen davranışlarıyla' Kağıthanelilerin gönlünde yer eden Kağıthane Belediyesi eski Başkanı Fazlı Kılıç, çiçeği burnunda Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e görevini devretti. 


Eski Başkan Fazlı Kılıç’ın başkanlık mührünü teslim ettiği Mevlüt Öztekin, Fazlı Kılıç’a ilçeye verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür etti.
Devir teslim töreninde konuşan Fazlı Kılıç, Mevlüt Öztekin’i tebrik ederek, Kağıthane’de yeni bir dönemin başladığını söyledi.
Kılıç konuşmasında Kağıthaneli tüm vatandaşlara ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Kağıthane Belediyesi’nde gerçekleşen devir teslim töreninde yüzlerce kişi yer alırken, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal da Başkan Öztekin’e destek vermek için törene katılanlar arasındaydı.
Başkanlık görevini görkemli bir törenle devir alan Mevlüt Öztekin’e vatandaşlardan da yoğun ilgi vardı.

“2023 VİZYONUNA DOĞRU ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATACAĞIZ”

Kağıthane’ye güçlü bir hizmet için yola çıktıklarını ifade eden Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, “-Kalbimiz Kağıthane- diyerek yola çıktık. 2023 vizyonuna doğru çalışmalarımızı başlatacağız. Şimdi artık Fazlı Kılıç başkanımızdan aldığımız bayrağı bundan sonraki süreçte daha da yoğun çalışarak yukarılara çıkaracağız. Güzel hizmetler için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. İnşallah Kağıthane’de önümüzdeki dönemde tüm komşularımızla birlikte güzel günler yaşamış olacağız” diye konuştu.

“İLK ÇOCUKLARIMIZDAN BAŞLAYACAĞIZ”

Başkan Öztekin, “İlk icraat olarak vermiş olduğumuz sözleri hızlı bir şekilde yerine getirmek için çalışacağız. İlk çocuklarımızdan başlayacağız. Kadınlar, büyüklerimiz, engellilerimiz ile sokak hayvanları ve de doğada ki tüm canlılarımız için çok değerli projelerimizi faaliyete geçirme zamanıdır bizim için. Bundan sonra durmak yok yola devam diyeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Kağıthane Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreninin ardından Başkan Mevlüt Öztekin, tebrikleri kabul etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emekli polise bu muamele yapılır mı ?
Emekli polise bu muamele yapılır mı ?
EMŞAV'dan Şehit Ailelerine Ramazan GIDA YARDIMI
EMŞAV'dan Şehit Ailelerine Ramazan GIDA YARDIMI