|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"Kalemlerin Sultanı" Cansen Erdoğan Dönüyor
  • Reklam

"Kalemlerin Sultanı" Cansen Erdoğan Dönüyor

Ve beklenen gün geldi, Cansen Erdoğan 14 Ekim'den itibaren yine Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesinde https://www.turkiyehaberajansi.com/yazar/cansen-erdogan/’daki  yazıları ile aramızda olacak.

06 Ekim 2019 - 00:41 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 01:54

İnsan, duyguları ve duygularını bir diğerine yansıttığı kadardır.

“Şarap hangi fıçıda, hangi testide dinlenirse onun tadını alır” derler.
Yazı da hangi yürekten kaynarsa, orada kabarır ve şekil alır.

Duygular bulaşıcıdır derler ya Avukat, Blogger, Yazar, Kalemlerin Sultanı Cansen Erdoğan’da yazın hayatına adım attığı ilk andan itibaren duygularımıza ve yaşamımıza dokunup, başarısını ortaya koyanlardan.

Bir solukta bitmesine rağmen uzunca süre insanın kafasından silemediği yazılarıyla Cansen Erdoğan, daha ilk yazısından itibaren kendi tarzı ile edebiyat dünyasındaki yerini aldı. 

Profesyonel yazın hayatına, Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi'nde http://turkiyehaberajansi.com köşe yazarı olarak adım atan Cansen Erdoğan, uzun zamandır ülke genelinde en çok okunan yazarlar arasında yer aldı.

Yazılarıyla kitlelerin gönlünde yer edinen Kalemlerin Sultanı Cansen Erdoğan,“Hayatın C Şıkkı” isimli eseriyle de okuyucularını yepyeni dünyalara sürükledi...

Edebiyatın en farklı kalemlerinden biri olan Cansen Erdoğan’ın fanatiklik derecesinde hayranları var.

Güncel duygularımızı, sevgimizi, yaşayamadıklarımızı, kavuşamadıklarımızı, ayrılıklarımızı, bazen de pişmanlıklarımızı kaleme alan Cansen Erdoğan, yazılarıyla hayatın ta kendisi hatta tam da biziz aslında.

Harfler ile duygularını katarak işlediği motifleri hayatımızı renklendirmek için kullanan Kalemlerin Sultanı Cansen Erdoğan kısa bir dinlenme istemişti.

Ve beklenen gün geldi, Cansen Erdoğan 14 Ekim'den itibaren yine Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesinde https://www.turkiyehaberajansi.com/yazar/cansen-erdogan/daki  yazıları ile aramızda olacak.

Ressam Pablo Picasso’nun dediği gibi, “Sanatın amacı, günlük yaşamın bulaşan tozlarını ruhumuzdan temizlemektir.”

Hoş geldin Cansen Erdoğan ruhumuzu temizlemeye…

Yeniden hoş geldin Kalemlerin Sultanı…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Siber Güvenlik' Artık Milli Meseledir
'Siber Güvenlik' Artık Milli Meseledir
İYS’de Geri Sayım Başladı, Son Gün 30 Kasım 2020
İYS’de Geri Sayım Başladı, Son Gün 30 Kasım 2020