|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Kayıp Olan Balıkçının Arama Kurtarma Çalışmaları Devam...
  • Reklam

Kayıp Olan Balıkçının Arama Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor

Kilyos açıklarında Cuma günü yaşanan deniz kazasında balıkçı teknesi ile Rus tankeri çarpışmış, 3 balıkçı kurtarılmış 2 balıkçının cansız bedenine ulaşılmıştı. İstanbul Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından  kayıp bir balıkçı için arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

14 Ocak 2020 - 18:59

Kilyos açıklarında Cuma günü yaşanan deniz kazasında balıkçı teknesi ile Rus tankeri çarpışmış, kazada 3 balıkçı kurtarılırken 3 balıkçı ise denizde kaybolmuştu.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı TCG Alemdar denizaltı kurtarma gemisi ve Sahil Güvenlik ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda 2 balıkçının cansız bedenine ulaşıldı.

İstanbul Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada kayıp bir balıkçı için arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Valilik tarafından yapılan açıklamada şu cümleler yer aldı.
"Kayıp 1 balıkçı için arama kurtarma çalışmaları sürdürülüyor. Gece süresince bir Sahil Güvenlik Botu tarafından termal kamera ile sabah gün aydınlanana kadar su üstü aramasına devam edilecektir.
Yarın sabah 08.00'dan itibaren Sahil Güvenlik Komutanlığından 2 bot, 1 dalış timi ve 1 helikopter ile su üstü araması yapılacaktır. Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Alemdar ve TCG Çubuklu gemileri tarafından da su altı aramasına devam edilecektir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bazı Sanatçılar, köprü ve otoyolların ücretsiz olmasını tiye aldı
Bazı Sanatçılar, köprü ve otoyolların ücretsiz olmasını tiye...
Polisten bayramda palyaçolu ve müzikli eğlence
Polisten bayramda palyaçolu ve müzikli eğlence