|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Kılıçdaroğlu Sarıgül’ü Harcadı Ama’...

'Kılıçdaroğlu Sarıgül'ü Harcadı Ama'...

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Mustafa Sarıgül'ü, kendi enaniyetini tatmin etmek için harcadığını ifade eden bir tweet attı.

11 Şubat 2019 - 23:00 - Güncelleme: 12 Şubat 2019 - 01:40

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Mustafa Sarıgül'ü, kendi enaniyetini tatmin etmek için harcadığını ifade eden bir tweet attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi ve Mustafa Sarıgül’e destek verdi.

Kılıçdaroğlu’nun Şişli’de “siyasi intihar" ettiğini vurgulayan Gökçek tweet’inde “Kılıçdaroğlu Sırf Enaniyetini Tatmin İçin Sarıgül’ü Harcadı... Ama Sarıgül Sahada Kılıçdaroğlu’nu Eziyor. Kılıçdaroğlu’nun Şişli De Siyasi İntiharını Görmek İçin Aşağıdaki Videoyu İzler Misiniz?” Dedi.

İstanbul'un Şişli ilçesinden aday gösterilmediği için CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül, DSP saflarına katılarak Şişli Belediye Başkan Adayı olmuştu. Melih Gökçek, oldukça dikkat çeken bir tweet atarak Sarıgül’e destek verdi.

Twitter'da konu üzerine değerlendirme yapan Melih Gökçek, "Kılıçdaroğlu sırf enaniyetini tatmin için Sarıgül’ü harcadı... Ama Sarıgül sahada Kılıçdaroğlu’nu eziyor. Kılıçdaroğlu’nun Şişli de siyasi intiharını görmek için aşağıdaki videoyu izler misiniz?" ifadelerini kullandı.

Melih Gökçek'in paylaştığı video şöyle:

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünlü Oyuncu Enis Fosforoğlu Hayatını Kaybetti
Ünlü Oyuncu Enis Fosforoğlu Hayatını Kaybetti
MİT ve Emniyet'ten Roger Carlsen Operasyonu
MİT ve Emniyet'ten Roger Carlsen Operasyonu