|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kırgız Eğitmenler Çocuk Bakım Evi’ni Ziyaret Etti
  • Reklam

Kırgız Eğitmenler Çocuk Bakım Evi’ni Ziyaret Etti

Kırgızistan’dan gelen okul öncesi eğitim kurumu yöneticileri, Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakım Evi’ni ziyaret etti.

23 Şubat 2018 - 23:43

Kırgızistan’dan gelen okul öncesi eğitim kurumu yöneticileri, Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakım Evi’ni ziyaret etti. Çocuklarla neşeli dakikalar geçiren Kırgız konuklar, Bakım Evi’nin çalışmaları ve eğitim hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ile Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı’nın (TİKA) “Kırgızistan Okul Öncesi Eğitim Yöneticileri Türkiye Programı” kapsamında İstanbul’da Kırgız eğitmenler, Bağcılar Belediyesi’ne konuk oldu. Okul müdüründen akademisyene kadar çeşitli branştan 12 kişilik heyet, Güneşli’de bulunan Bağcılar Belediyesi Çocuk Bakım Evi’ni gezdi.

“Kırgız heyet çocuklarla yakından ilgilendi”

Kırgız davetliler, önce yetkililerden kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Çocukların derslerine katılan heyet, bir süre onların eğitimini izledi. Kırgızlar, yakından ilgilendikleri miniklerle fotoğraf çekildi.

Ziyaretin ardından Kırgız heyet, TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak ve Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk tarafından Osmanlı Konağı’nda ağırlandı. Yemek ikramının ardından heyete 11-17 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen, Kırgızistan Okul Öncesi Eğitim Yöneticileri Türkiye Programı’na katılımlarından dolayı sertifikaları verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Emekli Bayram İkramiyeleri için 3 ZAM formülü
Emekli Bayram İkramiyeleri için 3 ZAM formülü
Trafik İşaretleri ilk Kez Nerede Kullanıldı
Trafik İşaretleri ilk Kez Nerede Kullanıldı