|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kitap Fuarında Osman Öztürk’ü Meslektaşları Yalnız...
  • Reklam

Kitap Fuarında Osman Öztürk'ü Meslektaşları Yalnız Bırakmadı

Şair-Yazar Emekli Emniyet Müdürü Osman Öztürk'ü Bursa Kitap Fuarı'nda Bursa TEMÜD-DER Başkan ve üyeleri standda ziyaret ederek, yalnız bırakmadı..

13 Mart 2020 - 14:51 - Güncelleme: 14 Mart 2020 - 14:16

Şair-Yazar Emekli Emniyet Müdürü Osman Öztürk'ü Bursa Kitap Fuarı'nda Bursa Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TEMÜD-DER) Şube Başkanı  ve üyeleri standda ziyaret ederek, yalnız bırakmadı..

Osman Öztürk, okurları ile meslektaşlarına şiir kitaplarını imzaladı, kısa söyleşiler de bulundu.

Osman Öztürk, kitap fuarında kendisini ziyaret ederek yalnız bırakmayan meslektaşlarına yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da şu ifadeleri kullandı :

" Bursa Kitap Fuarı'nda Bursa TEMÜD-DER Başkan ve üyeleri çok değerli Emniyet müdürlerimizle buluştuk.

Yıllarca iyi günde de kötü günde de birlikte görev yapmanın, abiliğin, kardeşliğin hazzını yaşamanın değeriyle müdürlerimizi görmekten çok mutlu oldum.

Yürekten teşekkür ediyorum geldikleri için...."

Bursa Kitap  Fuarı’na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşuyor.

Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit,Osman Öztürk ve Irmak Zileli’nin aralarında olduğu isimler okuyucularıyla buluşuyor

“Edebiyatımızda Kadın Yazarlar” başlığı altında Türk edebiyatındaki önemli kadın yazarların hayatı ve eserleri üzerine söyleşiler yapılıyor.

Bu söyleşilerde kitapseverlerin Halide Edip Adıvar, Sevgi Soysal, Leyla Erbil, Suat Derviş, Fatma Aliye, Nezihe Meriç, Sennur Sezer ve daha pek çok kadın yazarı yakından tanıma fırsatı yakalaması hedefleniyor.

Girişin ücretsiz olduğu Bursa Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 15 Mart tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. 

ÖZEL HABER- Halis KAHRAMAN / Türkiye Haber Ajansı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı