|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Kongrede On Binler Var Yayınlayacak Televizyon Yok

Kongrede On Binler Var Yayınlayacak Televizyon Yok

İYİ Parti Kurultayı'nda yaşanan yoğun ilgi yaşanıyor. Ankara Spor Salonu kısa zamanda doldu büyük bir kalabalık kurultayın yapıldığı salona girebilmek için bekliyor. Öte yandan binlerce partilinin akın ettiği tarihi kongreyi yayınlayacak televizyon kanallarının kongreye gelmediği gözden kaçmadı.

01 Nisan 2018 - 11:48

İYİ Parti Kurultayı’nda dikkat çeken konulardan biri de Kurultay’a olan yoğun ilgi oldu. Sabah erken saatlerde partililer Kurultay salonunu akın etti.

Deyim yerindeyse Kurultay salonu ‘hınca hınç doldu ve kalabalığın ardı arkası kesilmedi. Kurultay salonunun dışında da binlerce kişi beklemeye başladı. Şu saatlerde kurultayın yapıldığı Ankara Spor Salonu’na gelmeye devam ediyor.

İÇERDE BİNLER, DIŞARDA ONBİNLER VAR YAYINLAYACAK TELEVİZYON YOK

İyi Parti Kongresi aynı zamanda Türkiye'de basının geldiği son durumu da ortaya koydu.

Parti Kongresi'nin yapıldığı Ankara Spor Salonunda canlı yayın yapacak, görüntü alıp, konuklara kongreyi tartıştıracak televizyon kanalları için yer ayrıldı. Ancak tek bir televizyon bile canlı yayın için kongre salonuna gelmedi. Televizyon kanalları için ayrılmış bölümler bom boş kaldı. Kongreyi sadece Doğan Haber Ajansı canlı yayında aktarıyor.

Oysa AKP, CHP ve MHP kurultaylarında canlı yayın için onlarca kanal çok önceden salona yerleşip, daha kongre başlamadan konuk alarak, partililere mikrofon uzatarak yayınlara başlıyorlar, genel başkan konuşmaları ise canlı olarak veriliyordu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Gelecek Nesiller 15 Temmuz Destanından İlham ve Güç Alacak'
'Gelecek Nesiller 15 Temmuz Destanından İlham ve Güç Alacak'
15 Temmuz Uluslararası Anti Darbe Hekatonu Projesi Tanıtıldı
15 Temmuz Uluslararası Anti Darbe Hekatonu Projesi Tanıtıldı