|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Kordsa’ya, İnovasyon Stratejisinde Üçüncülük Ödülü
  • Reklam

Kordsa’ya, İnovasyon Stratejisinde Üçüncülük Ödülü

Kordsa, Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda İnovasyon Stratejisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu!

16 Aralık 2017 - 23:05

Kordsa, Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda İnovasyon Stratejisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu!

Sabancı Holding iştiraki Kordsa, Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası kapsamında gerçekleşen İnovalig Ödülleri’nde İnovasyon Stratejisi kategorisinde üçüncülük ödülüne lâyık görüldü. Kordsa CEO’su Ali Çalışkan ödülü, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı.  

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, etkinlik kapsamında yaptığı sunumla Ar-Ge ve inovasyon alanında geçmişten günümüze başarılarını aktardı ve gelecek hedeflerini paylaştı.

Sabancı Holding iştiraki Kordsa, 9 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen İnovalig Ödülleri’nde İnovasyon Stratejisi kategorisinde üçüncülük ödülüne lâyık görüldü. Kordsa CEO’su Ali Çalışkan ödülü, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı. 

Kordsa CEO’su Ali Çalışkan ödülle ilgili olarak; “Ar-Ge ve inovasyon bizim işe bakışımızın temelini oluşturuyor. Bu yaklaşım sayesindedir ki, bugün aldığımız birçok ödülle ‘İnovasyon Lideri’ unvanımızı pekiştirdik. 2017 senesi de önceki yıllar gibi hem yurt içinde hem de global anlamda liderliğimizin aldığımız ödüllerle perçinlediği bir yıl oldu. Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekçi’ye ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi’ye bizi bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ederim. Kordsa olarak bugün, Türkiye, Amerika, Brezilya, Tayland, Endonezya olmak üzere toplam 5 ülkedeki 8 üretim tesisimizde 4 bine yakın çalışanımızın bu başarıda imzası bulunuyor. Kordsa ailesi olarak hep birlikte hayatı güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kordsa İş ve Pazar Geliştirme Direktörü ve İnşaat Güçlendirme İş Birimi Lideri Murat Oğuz Arcan ise Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası kapsamında Kordsa’nın Ar-Ge ve inovasyon başarılarını anlatan bir sunum yaptı.

44 yıl önce İzmit’te başlayan yolculuğun bugün Amerika’dan Asya Pasifik’e kadar geniş bir coğrafyada sürdüğünü vurgulayan Arcan, Kordsa’nın global başarılarının temelinde inovasyonun olduğuna dikkat çekti. Murat Arcan; konuşmasında Kordsa’nın ürün, proses, ekipman ve iş modelinde öncü inovatif çalışmalara imza attığını söyledi.

Kordsa Hakkında

Kordsa; lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarının global oyuncusudur. Lastik güçlendirme teknolojileri pazarının dünya lideri Kordsa, Amerika’dan Asya Pasifik’e kadar uzanan geniş bir coğrafyaya yayılan üretimiyle güçlendirme teknolojilerini tüm dünyaya sunmaktadır. Ar-Ge ve inovasyonu tüm iş süreçlerinde temel alan Kordsa, 479 patent başvurusuna sahiptir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Polis Osman Gül Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Polis Osman Gül Son Yolculuğuna Uğurlandı
Emniyete şoför uyumalarının önlenebilmesi için 4 ÖNERİ
Emniyete şoför uyumalarının önlenebilmesi için 4 ÖNERİ