|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...
  • Reklam

Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti

Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, maiyeti ile birlikte KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği Kütahya Şubesine (POLEMDER) ziyarette bulundu.

28 Temmuz 2021 - 16:40 - Güncelleme: 28 Temmuz 2021 - 18:02

Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, maiyeti ile birlikte KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şubesine (POLEMDER)  ziyarette bulundu.

Kamu Yararına Çalışan (KYÇ)  Türkiye Polis Emeklileri Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç'un maiyeti ile birlikte  derneğe ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "  Emniyet Müdürümüz Sn. Necmettin KOÇ Bey maiyeti ile birlikte ziyarette bulundular.Yönetim Kurulumuz üyeleriyle ayrı ayrı ilgilendiler... Dernek olarak bir ihtiyacımız olup olmadığını sordular, gerekli notları aldılar." ifadelerini kullandı. 

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar'ın sosyal medya hesabından  ziyaret ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

"27.07.2021 Salı Günü Dernegimize Emniyet Müdürümüz Sn. Necmettin KOÇ Bey maiyeti ile birlikte ziyarette bulundular.Yönetim Kurulumuz üyeleriyle ayrı ayrı ilgilendiler... Dernek olarak bir ihtiyacımız olup olmadığını sordular, gerekli notları aldılar. Bizler de Dernek olarak bizlere bugüne gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı memnun olduğumuzu bildirdik..Hoş sohbet sonrasında kıymetli misafirimizi uğurladık."

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu