|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kütahya Milletvekili Ali Kasap, Polis Derneğini ziyaret etti
  • Reklam

Kütahya Milletvekili Ali Kasap, Polis Derneğini ziyaret etti

Kütahya milletvekili Dr.Ali Fazıl Kasap beraberindeki iş insanı Eyüp Kahveci ile birlikte Polis Emeklileri Derneğine ziyarette bulundu.

22 Kasım 2020 - 14:30 - Güncelleme: 22 Kasım 2020 - 19:16

Kütahya milletvekili Ali Fazıl Kasap beraberindeki iş insanı Eyüp Kahveci ile birlikte KYÇ Polis Emeklileri Derneğine (POLEMDER)  ziyarette bulundu.
 
 
Kamu Yararına Çalışan (KYÇ) Polis Emeklileri Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, 21 Kasım Cumartesi günü dernekte iki kıymetli misafiri Kütahya milletvekili Ali Fazıl Kasap ile iş insanı Eyüp Kahveci'yi ağırladığını, misafirlerinin ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, " Sn.Vekilimiz meclis çalışmaları ve bütün dünyayı ilgilendiren SALGIN hakkında bilgiler verdiler. Aynı zamanda bir TIP Dr. olması nedeniyle , tavsiyeleri de çok önemliydi. Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğimizin (43) Şubesinin Kapıları ve Gönülleri sonuna kadar açıktır.." ifadelerini kullandı 
 
 
Foto'da Başkan Mustafa NAZLIPINAR ile Kütahya Milletvekili Dr.Ali Fazıl KASAP görülüyor..
 
Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar'ın " Kütahya Polis Emeklileri Derneği " isimli sosyal medya hesabından  ziyaret ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı :
 
" 21.11.2020 Cumartesi Günü Dernegimizde iki kıymetli misafirimiz vardı. Kütahya milletvekili Sn. Ali Fazıl KASAP Bey ve iş insanı Sn. Eyüp KAHVECİ Beyin ziyaretleri bizleri çok mutlu etti.
Sn. Vekilimiz meclis çalışmaları ve bütün dünyayı ilgilendiren SALGIN hakkında bilgiler verdiler. Aynı zamanda bir TIP Dr. olması nedeniyle , tavsiyeleri de çok önemliydi.
ÖZETLE : MASKE + MESAFE + TEMIZLIK kurallarına harfiyyen riayet etmek , başkalarının haklarına da saygılı olmak....
" Insani yaşat ki , Devlet yaşasın. " güzel vecizi gereğince , herşey halkımızın sağlıklı olmasına bağlıdır.
Halkımızın can - mal - ırz emniyeti , huzur - güven , sağlığı için EMEK ve ZAMAN harcayan ; Ülkemizin bölünmez bütünlüğü , TÜRKIYE CUMHURIYEMIZIN kurucu felsefesine candan bağlı insanlara, Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğimizin (43) Şubesinin Kapıları ve Gönülleri sonuna kadar açıktır."
 
 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik Yapımıza Kumpastır'
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik...
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek