|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Luna Sanat Galerisi’nden ‘Çocuklarımız’ Sergisi
  • Reklam

Luna Sanat Galerisi’nden ‘Çocuklarımız’ Sergisi

Luna Sanat Galerisi kendi bünyesinde organize ettiği “Çocuklarımız” başlıklı karma resim sergisine 20 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında Kadıköy Rasimpaşa’daki yeni mekânında ev sahipliği yapıyor.

12 Nisan 2019 - 20:17

2019 Ocak ayı itibariyle sanat hayatına İstanbul’da merhaba diyen Luna Sanat Galerisi sanat etkinliklerine ev sahipliği yaparak yenilikçi ve çağdaş sanatçılara desteğini sürdürüyor.

Luna Sanat Galerisi kendi bünyesinde organize ettiği “Çocuklarımız” başlıklı karma resim sergisine 20 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında Kadıköy Rasimpaşa’daki yeni mekânında ev sahipliği yapıyor.

20 Nisan Cumartesi saat 15.00’da yapılacak kokteylinin ardından açılacak sergi bir hafta boyunca ziyaret edilebilecek.

“Çocuklarımız” teması ile birçok sanatçının eserini bir arada görme imkanı sunan Galerist Mihriban Sanıvar, “katılımcılara şimdiden teşekkür ediyor ve tüm sanatseverleri bu sergiye davet ediyorum. Sergimiz ismini geleceğimizin güvencesi ve yaşama sevincimiz olan çocuklarımızdan alıyor.
Yerli ve yabancı birçok değerli sanatçıların katılım sağlayacağı etkinlikten elde edilecek gelirin bir kısmını sergi sonunda Türkiye Sokak Çocukları Vakfı’na bağışlayacağız.” Dedi.

“Sokak çocuğu” olgusunun sosyoekonomik, kültürel, psikolojik, politik ve çok çeşitli boyutları olan önemli sosyal sorunlardan birisi olduğuna dikkat çeken Galerist Mihriban Sanıvar, “bu sebeple, konuyla ilgili kuramsal ve/veya uygulamaya dönük çalışmalar disiplinler arası bir yaklaşım ile yürütülmesi gerekiyor. Bu bağlamda galeri olarak bizler, söz konusu sergi organizasyonu ile sokak çocuklarına destek veren anlamlı bir sosyal sorumluluk ve farkındalık projesine imza atıyoruz.” Diye konuştu.

Açılış Tarihi    : 20 Nisan Cumartesi
Açılış Saati     : 15:00
Sergi Süresi    : 20 - 27 Nisan 2019

Sergi Adresi   : Rasimpaşa Mah. Yavuztürk Sok. Onan Apt. No:28 Daire:2 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon           : (0552) 277 66 42
e-mail             : luna.sanat.galersi@gmail.com

Sosyal Medya : @luna.sanat.galerisi           

Luna Sanat Galerisi Hakkında:

Ocak - 2019 tarihinde kurulan galeri sanatseverlere İstanbul - Kadıköy’deki mekanında hizmet vermeye başlamıştır. Çağdaş ve yenilikçi bir ruha sahip olmanın verdiği heyecan ve motivasyonla, sanatseverlerle sanatçıların ortak buluşma noktası haline gelebilmeyi hedeflemektedir.

Galeri ve söz konusu sergi hakkında ayrıntılı bilgi almak için:
https://lunasanatgalerisi.blogspot.com
https://www.facebook.com/luna.sanat.galerisi
https://www.instagram.com/luna.sanat.galerisi/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye...
Neil Armstrong'un Oğlu; Babam Uzaylılara İnanıyordu! 
Neil Armstrong'un Oğlu; Babam Uzaylılara İnanıyordu!