|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Maske ve Yara Bandı Çantalara Giriyor
  • Reklam

Maske ve Yara Bandı Çantalara Giriyor

Cerrahi maske ve yara bantları okul çantalarına giriyor... Getwell, yeni ders yılında öğrencilerin sağlığını korumaya yardımcı oluyor...

20 Eylül 2021 - 23:40 - Güncelleme: 25 Eylül 2021 - 03:10

Cerrahi maske ve yara bantları okul çantalarına giriyor...

Getwell, yeni ders yılında öğrencilerin sağlığını korumaya yardımcı oluyor...

Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitimin başlamasıyla bu yıl okul çantalarının en önemli ihtiyacı yüksek korumalı cerrahi maskeler olacak. Türkiye’nin yeni sağlık markası Getwell’in çocuklara özel ürettiği cerrahi maskeler, ders yılının güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı olacak. 
Getwell’in yine çocuklar için birbirinden farklı renk ve figürlerle ürettiği yara bantları ile öğrenciler, olası aksiliklere karşı her zaman hazırlıklı olacak. Ders zilinin çalmasına çok az bir vakit kala öğrenci ve velileri okul ihtiyaçlarını karşılama telaşı sararken hayatımızın parçasına dönüşen cerrahi maskeler, okul çantalarının da olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alacak. Getwell’in çocuklara özel geliştirdiği, uluslararası kalite standartlarına uygun, meltblown filtreli ve 3 katmanlı maskeler ile ders zili güvenle çalacak.

Çocuklara özel geliştirilen yara bantlarıyla da çocuklar en güzel okul oyunlarının tadını doyasıya çıkaracak. 

AİLE EKONOMİSİNİ DÜŞÜNÜYOR

Çocuklar için özel olarak tasarlanan maskeler, burun kısmındaki ayarlanabilir tel sayesinde yüze uyum sağlayarak gün boyu tam bir koruma sağlıyor. 
Çocuklar, maskelerin kolay hava geçiren yapısıyla rahatça nefes alıyor, gün boyu maskelerini çıkartma ihtiyacı duymuyor. Nonwoven kumaştan üretilen maskeler çocukların cildiyle uyum içinde olurken meltblown filtreli ve 3 katlı yapısıyla da virüslere karşı üstün bir güvenlik sunuyor. Getwell Cerrahi Maske’ler 50’lik paketleriyle aile ekonomisini de düşünüyor. 

ÇOCUKLARIN HER AN YANINDA

Birbirinden renkli ve farklı figürlerle öğrencilerin okul çantalarında yerini alacak yara bantları farklı boy ve özellikleriyle de çocukların olası her ihtiyacında yanlarında oluyor. Suya dayanıklı ve nefes alabilen yapısıyla yaraların iyileşmesini hızlandıran, yaralanan yüzeyleri suya ve toza karşı koruyan Getwell yara bantları esnek yapılarıyla en hareketli çocukla bile uyum içinde oluyor. Türkiye’yi birçok ilkle tanıştıran Getwell’in çocuklar için özel geliştirdiği; Getwell Diz Dirsek Yara Bandı, Getwell Astro Boy Yara Bandı, Getwell Renkli Yara Bandı ve Getwell Rocket Girl Yara Bandı ile veliler, çocuklarının zevklerine ve ihtiyaçlarına göre en uygun yara bandı arasından seçim yapabiliyor. 

MAĞAZA VE ONLİNE MARKETLERDE 

Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell’in çocuklara özel ürettiği koruyucu maske ve yara bantlarına; D&R, Koçtaş, Migros, Rossman ve Eve mağazalarının yanı sıra istegelsin ve Trendyol gibi online marketlerden kolayca ulaşmak mümkün.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz