|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Meclis’te FETÖ Tartışması
  • Reklam

Meclis'te FETÖ Tartışması

FETÖ Elebaşı Fetullah Gülen ile AKP'li vekillerin Pensilvanya'da çektirdiği fotoğraf Meclis'te yine tartışma konusu oldu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, fotoğrafta yer alan AKP Milletvekili İlknur İnceöz'e, "Burada başın açık, bu namussuzun yanında niye kapalı?" diye sordu.

24 Nisan 2018 - 18:50

Meclis'te AKP ve CHP'liler arasında 15 Temmuz darbe girişimi konusunda tartışma çıktı. AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, darbe gecesi CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun tankların arasından bir belediye başkanının evine kaçırıldığını iddia etti.

İnceöz'e cevap veren CHP'li Özel ise, şunları söyledi:

“ORASI KUTSAL YER Mİ?”

“Sizin genel başkanınız, ertesi gün genel başkanımızı arayarak ‘sizi ve grubunu tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum' dedi. Bunları ne çabuk unuttunuz. Benim FETÖ’nün başıyla fotoğrafım yok. Görmüştüysem, elini sıkmışsam şerefsizim. Ama size şunu sormak istiyorum. Başı kapalı annelerimden, başı kapalı kız kardeşlerimden de özür diliyorum. İlknur hanım burada başınız kapalı değil. Peki bu namussuzun yanında niye kapalı ?. Orası kutsal bir yer mi?.”

İnceöz bu sözlerini ardından, sataşma gerekçesiyle söz aldı ancak o fotoğrafla ilgili bir açıklama yapmaması dikkat çekti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı
2021 YKS Başvurularında Son Gün
2021 YKS Başvurularında Son Gün