|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Meclis’teki Bütçe Görüşmelerinde Gerginlik
  • Reklam

Meclis'teki Bütçe Görüşmelerinde Gerginlik

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmeleri sırasında gerginlik yaşandı.

12 Aralık 2017 - 17:20

TBMM Genel Kurulu'nda 2018 bütçe görüşmeleri devam ediyor. Bütçe görüşmeleri sırasında AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. Gerginlik diğer milletvekillerinin araya girmesi ile son buldu.

TRİPOD GERGİNLİĞİ YAŞANDI

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, CHP İzmir milletvekili Musa Çam'ın kürsüde yaptığı konuşmayı sosyal medya Periscope'tan yayınlayan CHP İstanbul milletvekili Ali Şeker ve yanında selfie çubuğu getiren CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba'yı uyardı. Aydın, milletvekillerine mutabakat metnini ve iç tüzükü hatırlattı. Aydın, bütçe görüşmelerinin 24 saat yayınlandığını kaydetti ve Şeker ve Ağbaba'nın yanlarında getirdikleri selfie ve tripod'u kaldırmalarını istedi.

Daha sonra CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu kürsüye çıktı ve konuşmasını yaptı. Aydın, Bekaroğlu'nun konuşmasından sonra da uyarısını yaptı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel kendi konuşmacılarını yayınladıklarını söyledi. Aydın, Şeker'den tripodu kaldırmalarını istedi. CHP milletvekillerinin itirazları devam ettiğinden oturuma on dakika ara verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği